Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny

Radca prawny w Warszawie - jakie usługi proponuje?


Samodzielne śledzenie zmian w przepisach prawnych oraz analizowanie ich zapisów zabiera sporo czasu i dość często bywa trudne u osób niemających odpowiedniego wykształcenia. To właśnie między innymi z myślą o nich powstała oferta Kancelarii Prawno-Podatkowej Macieja Mazańskiego, współpracującej z mieszkańcami Warszawy. Radca prawny wspiera zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej lub planują jej założenie. Jego celem jest ochrona prawna podmiotów, co zmniejsza ryzyko otrzymywania kar finansowych, które mogą być dotkliwe.

Radcowie mają wyższe wykształcenie prawnicze oraz ukończoną stosowną aplikację, wiążącą się z koniecznością zdania egzaminu państwowego. Ich wsparciem interesują się osoby, które nie wiedzą, jaka forma działalności będzie dla nich najlepsza. Korzystają one chętnie z konsultacji, odbywających się w kancelarii bądź realizowanych za pośrednictwem internetu. Dzięki nim można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, co ułatwia podejmowanie wielu decyzji. Radcowie mają kompetencje do reprezentowania klientów przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym czy Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Wykonywanie tego zawodu wiąże się z pomocą klientom mającym różnego rodzaju problemy, przykładowo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zazwyczaj specjaliści proponują długofalową współpracę na zasadzie outsourcingu, której warunki są ustalane indywidualnie. Obsługują przedstawicieli urzędów oraz właścicieli jednoosobowych firm czy spółek. Kontaktują się z nimi także osoby fizyczne oraz instytucje, takie jak szkoły lub szpitale.

Radcowie przeprowadzają negocjacje, dzięki którym wchodzenie na drogę sądową nie zawsze jest konieczne, przygotowują projekty umów i analizują ich treści. Tworzą także uchwały organów samorządowych, a niekiedy specjalizują się w prawie rodzinnym. Wówczas kierują ofertę między innymi do osób przygotowujących się do rozwodu z orzekaniem o winie oraz planujących walkę o wyższe alimenty.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://maciejmazanski.pl
Dodano: 2022-12-06
Telefon: 606 832 132
Miejscowość: Warszawa
Adres: Marszałkowska 68
Kod pocztowy: 00-545

Źródła:
https://maciejmazanski.pl/radca-prawny


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18