Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


P.P.H.U. REKORD

Który producent oferuje nowoczesne ławki parkowe?


Zagospodarowanie nowych terenów miejskich to nie tylko uporządkowanie gruntu wokół dopiero co wzniesionych budynków czy nasadzenie drzew i krzewów, ale także zapewnienie mieszkańcom warunków do odpoczynku na świeżym powietrzu. Do tego celu przydadzą się rozmaite ławeczki, których obecnie można spotkać wiele na rynku.

Pragnąc zakupić solidne, ciekawie zaprojektowane ławki na osiedle, skwer, teren firmowy czy do ogrodu przydomowego, wystarczy obejrzeć asortyment zakładu Rekord, który ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych modeli nowoczesnych, stylizowanych na retro, jak i neutralnych, pasujących w dowolne miejsce. Każda ławka parkowa polecana przez tego producenta jest niezwykle starannie wykonana i zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. 

Oferta dotyczy ławek:

  • żeliwnych, dostępnych w stylu wiedeńskim, gdańskim i łódzkim,
  • stalowych,
  • betonowych

w rozmaitych kształtach, z oparciem i bez oparcia, z podłokietnikami, pojedynczych i podwójnych, złączonych oparciami. Mogą one mieć siedziska i oparcia wykonane z desek lub z kompozytu. Dostępne w wielu kolorach i wzorach, gwarantują, że każdy znajdzie taki model, który zaspokoi oczekiwania.

Oferowane przez tę firmę ławki przeznaczone są do montażu do gruntu za pomocą specjalnych śrub lub kotew, przechodzących przez stopy stelaży. Warto też wiedzieć, że oprócz samych ławek producent ten ma mnóstwo innych artykułów z zakresu małej architektury miejskiej, spójnych stylistycznie z ławkami. Są wśród nich:

  • kosze na śmieci,
  • kosze do segregacji,
  • kosze na psie odchody,
  • stojaki na rowery,
  • popielnice,
  • słupki parkingowe.

Dzięki temu można sprawić, że dany teren będzie przyjazny użytkownikom i estetycznie wyposażony. Nie jest to jeszcze pełen asortyment, dlatego samorządy czy wspólnoty zainteresowane kupnem np. stołów miejskich czy krat pod drzewa powinny zapoznać się z pełną ofertą, odwiedzając stronę firmy.

Za zakupami u tego producenta przemawiają nie tylko atrakcyjne ceny, ale również bogactwo asortymentu i zróżnicowana stylistyka. Nie bez znaczenia jest też wyjątkowo sprawna obsługa klientów. Wszystkie artykuły przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę już podczas produkcji, dlatego do klienta trafiają wyjątkowe wyroby, wykonane z ogromną dokładnością, a ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz atesty, które także można obejrzeć na stronie producenta.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,