Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Kancelaria radców prawnych w Gdańsku - z kim współpracuje?


Radca prawny to specjalista współpracujący z osobami fizycznymi oraz przedsiębiorcami. Ma kompetencje do reprezentowania stron w postępowaniach ubezpieczeniowych, administracyjnych, karnych, majątkowych i wielu innych. Przed rozpoczęciem praktyki zawodowej ukończył stosowną aplikację, po której zdał egzamin państwowy, dzięki czemu został wpisany na oficjalną listę radców prawnych. Kontaktują się z nim między innymi partnerzy planujący zakończenie związku małżeńskiego i chcący dowiedzieć się, jakie formalności należy dopełnić, by został uznany za nieważny.

Są to także klienci potrzebujący wsparcia w innych kwestiach rodzinnych, przykładowo związanych z podziałem majątku lub odrzuceniem spadku. Specjalista reprezentuje ich przed sądami różnych instancji, a niekiedy uczestniczy w mediacjach, czyli dobrowolnych spotkaniach, podczas których można wypracować satysfakcjonujące dla każdej ze stron rozwiązania. Udziela też pomocy przedsiębiorcom lub pracownikom, przykładowo takim, którzy chcą ubiegać się o rekompensatę finansową za doznane szkody.

Tego typu usługi świadczy kancelaria radców prawnych w Gdańsku, o której można przeczytać więcej na stronie jb-kancelaria.pl. Jest to przedsiębiorstwo kierujące ofertę między innymi do właścicieli firm. Znaczna część z nich potrzebuje bieżącej obsługi prawnej, w tym pomocy w analizowaniu treści umów lub kontraktów czy sporządzaniu dokumentacji i opinii. Radcowie wspierają także przedstawicieli instytucji publicznych oraz administracji. Na ich życzenie tworzą projekty uchwał i wyjaśniają, z jakimi konsekwencjami wiąże się podejmowanie poszczególnych decyzji.

Radcowie pomagają wszystkim zainteresowanym podmiotom, a zakres świadczonych usług zależy od ich oczekiwań. Koncentrują się one przede wszystkim na prawie:

  • upadłościowym,
  • nieruchomości,
  • karnym,
  • podatkowym,
  • rodzinnym,
  • cywilnym,
  • administracyjnym.

Specjaliści mają kompetencje do reprezentowania klientów przed sądami karnymi, gospodarczymi oraz cywilnymi. Wysyłają w ich imieniu pozwy i zjawiają się na salach rozpraw, dzięki czemu osobiste stawiennictwo nie zawsze jest konieczne.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://jb-kancelaria.pl
Dodano: 2022-12-27
Telefon: +48 504 640 045
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Adres: Fantazego 1b
Kod pocztowy: 83-000

Źródła:
https://jb-kancelaria.pl/


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111