Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Food Leader

Dystrybucja jajek - co oferuje hurtownia w Brodowie?


Niektóre artykuły spożywcze są często wykorzystywane w kuchni. Wśród najpopularniejszych składników posiłków w Polsce znajdują się jajka. Jak kupować je w korzystnej cenie? Można skorzystać na przykład z oferty hurtowni jaj. Szczegółowy opis usług takiej firmy przedstawiono na stronie internetowej pod adresem foodleader.pl.

Sprzedawca oferuje szeroki wybór produktów. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się jajka świeże z wolnego wybiegu, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł i wyróżniają się wyjątkowymi walorami smakowymi. Tanią propozycją jest dystrybucja jajek od kur z chowu klatkowego. Każdy znajdzie propozycje odpowiednie dla swoich indywidualnych potrzeb. Produkty pakowane są na kilka sposobów, w tym między innymi:

  • w kartony liczące 180 lub 360 sztuk,
  • na paletę luzem,
  • w opakowania detaliczne.

Duże kartony i palety najlepiej sprawdzają się u przedsiębiorców, na przykład właścicieli restauracji i piekarni, w których każdego dnia przyrządza się duże ilości jedzenia. Sprzedaż detaliczna jest natomiast optymalnym rozwiązaniem dla ludzi kupujących żywność wyłącznie dla siebie i swojej najbliższej rodziny.

Hurtownia specjalizująca się w dostawie jaj szczególną uwagę zwraca na świeżość artykułów. Przechowuje i transportuje je w ściśle kontrolowanych warunkach. W ramach współpracy klienci mogą zamówić również mleko w litrowych lub półlitrowych opakowaniach z zawartością tłuszczu na poziomie 0,5, 1,5, 2,0 i 3,2%. Ponadto hurtownia oferuje warzywa i owoce, takie jak marchew, papryka, pomidory, pietruszka, gruszki i jabłka.

Regularne dostawy żywności do punktów gastronomicznych dostępne są w korzystnej cenie. Wystarczy nawiązać kontakt ze sprzedawcą i opowiedzieć mu o swoich potrzebach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://foodleader.pl/
Dodano: 2022-12-30
Telefon: 601 097 055
Miejscowość: Brodowo
Adres: Wiosenna 6
Kod pocztowy: 63-000

Źródła:
http://foodleader.pl/oferta/sprzedaz-jaj/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22