Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Nowosielski i Partnerzy Adwokaci i Radcy prawni

Prawo autorskie - gdzie szukać pomocy adwokata na terenie Gdańska?


Ochrona twórczości w dobie nowoczesnych technologii nie jest prosta. Istnieje wiele możliwości, by utracić dostęp do własnych treści lub też zostać z nich okradzionym. Porady, jak zabezpieczyć się przed przejęciem zapisanego tekstu (literackiego, naukowego lub innego), to domena prawnika znającego się na prawie autorskim. Jego zadaniem jest też ochrona interesów klienta w kontaktach między innymi z wydawnictwami. W gestii adwokata jest również analiza treści umowy wydawniczej.

Pomoc prawną osobom pragnącym wydać własną twórczość proponuje kadra kancelarii adwokackiej, która ogłasza się na stronie internetowej ng.gda.pl. Zgłoszenia przyjmuje grupa jurystów z kierunkowym wykształceniem prawniczym, świadcząca płatne wsparcie w różnych sprawach związanych z prawem autorskim. Prawnicy podejmują się konkretnych działań po zapoznaniu się z sytuacją przedstawioną przez zlecającego. Reprezentują klienta, prowadząc w jego imieniu rozmowy negocjacyjne, których przedmiotem jest między innymi przeniesienie praw majątkowych w taki sposób, by żadna ze stron nie była stratna.

Ramami, w zakresie których operują adwokaci, są udzielone im upoważnienia. Ich zwiększenie lub zmniejszenie jest każdorazowo konsultowane z osobą korzystającą ze wsparcia prawnego. Prawnicy działają głównie rejonowo. Starając się w pierwszej kolejności odpowiedzieć na zapotrzebowanie lokalnego rynku, priorytetowo traktują zgłoszenia od mieszkańców Gdańska, potrzebujących pomocy adwokata.

Kancelaria proponuje spotkania  indywidualne, przeprowadzane w biurze przy ul. Targ Drzewny 3/7. Pozwala to w odpowiednich warunkach nawiązać kontakt z klientem oraz dać mu możliwość rzetelnego przedstawienia sprawy. W celu zapewnienia sprawnej obsługi kadra prosi o wcześniejszą rezerwację terminu wizyty oraz o punktualne zjawienie się w siedzibie kancelarii. Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy prawnej mogą dokonać zapisu poprzez telefon lub wiadomość e-mail. Informacje ułatwiające dotarcie pod wskazany adres biura są dostępne online.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ng.gda.pl
Dodano: 2023-01-18
Telefon: 58 346 27 56
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Targ Drzewny 3
Kod pocztowy: 80-886

Źródła:
https://www.ng.gda.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adwokat

Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111