Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Chrusta Marek HiJob

Prace wysokościowe w Warszawie – kto zajmuje się ich wykonywaniem?


Wszelkie formy pracy na wysokościach są niebezpieczne i powinny być wykonywane tylko przez przeszkolonych specjalistów. Warto zatem zwrócić się do profesjonalnej firmy, która ma doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń. Zatrudnia ona pracowników mających odpowiednie kwalifikacje oraz korzystających z wysokiej jakości sprzętu zabezpieczającego.

Jednym z takich przedsiębiorstw jest HiJOB. Podmiot wykonuje prace wysokościowe w Warszawie i w okolicznych miejscowościach. Realizuje zlecenia z zakresu elektryki, prac montażowych oraz instalacji konstrukcji z betonu lub stali. Poza tym podejmuje się montażu banerów reklamowych oraz czyszczenia hal magazynowych i regałów. W zakresie prac związanych z elektryką znajduje się między innymi montaż, serwis oraz przegląd różnego rodzaju instalacji. Ponadto firma podejmuje się prowadzenia tras kablowych w trudno dostępnych miejscach, w tym również na terenach przemysłowych i zamieszkanych. W ofercie jest także kompleksowe instalowanie konstrukcji odgromowych, które najczęściej umieszcza się na najwyższym punkcie komina, hali przemysłowej lub obiektu mieszkalnego. Firma zajmuje się także czyszczeniem elewacji. Wykorzystuje do tego sprawdzone myjki pochodzące od cenionych producentów, a także środki chemiczne przeznaczone właśnie do czyszczenia elewacji budynków. Technika usuwania zabrudzeń jest dostosowywana w zależności od zlecenia. Specjaliści usuwają przy tym zarodniki grzybowe, co pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych u osób zamieszkujących lub często przebywających w danym budynku. Specjalizacją firmy jest montaż kratek wentylacyjnych oraz systemów zabezpieczający przed zbiorowiskami ptaków, które często lubią siadać na różnego rodzaju barierkach, gzymsach oraz billboardach. Jednym ze sposobów na uchronienie się przed ich odchodami jest umieszczenie konstrukcji odstraszającej. Podmiot instaluje specjalne kratki, które chronią przed gniazdowaniem ptaków w przestrzeni znajdującej się pomiędzy dachem a stropem.

Więcej informacji zostało podanych na stronie tego wykonawcy. Znajdują się tam zdjęcia z wielu dotychczas wykonanych zleceń. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami tego przedsiębiorstwa. Wycena każdego zlecenia jest przeprowadzana w sposób w pełni indywidualny.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.hijob.pl/
Dodano: 2022-12-31
Telefon: 508-179-033
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wąwozowa 21
Kod pocztowy: 02-796

Źródła:
https://www.hijob.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18