Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Profesjonalne zapachy do hoteli – co warto wiedzieć?


Ładnie urządzony, wygodny pokój hotelowy sprawia, że goście czują się w nim o wiele lepiej, co owocuje dobrymi opiniami na temat danego miejsca. Z tego względu właściciele hoteli i innych obiektów noclegowych powinni zadbać o to, aby pomieszczenia prezentowały się dobrze. Poza doborem odpowiednich elementów wyposażenia należy pamiętać również o doborze zapachu. Co warto wiedzieć na temat aromatyzacji wnętrz?

Na samym początku należy zaznaczyć, że przyjemna woń pobudza korę mózgową i trafia do układu limbicznego sterującego emocjami i pamięcią, dzięki czemu można wzbudzić w konsumentach pozytywne skojarzenia, co wpływa na zmianę nastawienia do konkretnego miejsca. Jest to jeden z ważnych czynników, który zwiększa prawdopodobieństwo ponownego pojawienia się klienta w hotelu. Najlepszym rozwiązaniem jest aromatyzacja nie tylko pokoi hotelowych, ale i innych pomieszczeń. Dotyczy to zwłaszcza recepcji. Zapach od razu przyciągnie uwagę gości. Jednak należy zaznaczyć, że wybrana kompozycja nie powinna być zbyt intensywna. Mocne, słodkie zapachy wywołują ból głowy u osób szczególnie wrażliwych, dlatego też warto skorzystać z pomocy specjalistów.

Profesjonalne zapachy do hoteli oferuje firma HEUTE Service. W ofercie znajdują się proste w obsłudze, mobilne urządzenia do dyfuzji, które można zamontować w wentylacji. Jeden dyfuzor rozprzestrzenia zapach na powierzchni od 100 do nawet 500 m3. Asortyment aromatów jest rozbudowany i różnorodny, zawiera ponad pięćset ekskluzywnych kompozycji zapachowych, więc każdy zleceniodawca, niezależnie od wymagań, wybierze coś dla siebie. Szczegółowe informacje na temat zakresu świadczonych usług oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Na samym końcu należy wspomnieć, że nawet najnowocześniejszy sprzęt do aromatyzacji nie sprawi, że goście będą się dobrze czuli, jeżeli w pomieszczeniach dodatkowo będzie unosić się woń papierosów czy oleju kuchennego, więc warto zadbać o szczelne kabiny dla palaczy i dobrą izolację kuchni.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://marketing-zapachowy.com.pl/
Dodano: 2022-12-25
Telefon: +48 22 863 64 71
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wałowicka 19A
Kod pocztowy: 02--45

Źródła:
https://marketing-zapachowy.com.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18