Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Be Healthy Marlena Kuczmarska - zioloklik.pl

Spirulina oferowana w sklepie internetowym - czy warto stosować?


Pozytywne właściwości alg sprawiają, że cieszą się one dużą popularnością wśród osób prowadzących zdrowy tryb życia. Są one dobrym źródłem wielu składników odżywczych, które korzystnie wpływają na system immunologiczny i kondycję organizmu. Dzięki nim można usprawnić procesy trawienne i pozbyć się szkodliwych substancji. Doskonale zaopatrzony sklep zielarski Zioloklik.pl oferuje spirulinę. Suplement ten zawiera liczne witaminy i minerały, które poprawiają pamięć i koncentrację. Dzięki niemu można wzmocnić włosy i paznokcie. 

Alga ta jest także doskonałym źródłem białka. Często sięgają po nią wegetarianie i weganie. Osoby, które nie jedzą mięsa i produktów odzwierzęcych, mogą dzięki niej wzbogacić swoją dietę w ważne substancje odżywcze. Preparat ten stosują także ludzie, którzy chcą pozbyć się szkodliwych zanieczyszczeń. Jest popularny wśród klientów na dietach. Usprawnia procesy trawienne, przyspiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i redukuje uczucie głodu. Obniża poziom cholesterolu we krwi i chroni wątrobę. Dzięki prozdrowotnie działającej aldze można zmniejszyć ryzyko występowania wielu schorzeń takich jak miażdżyca, zawał serca, nadciśnienie lub anemia. Zawiera ona przeciwutleniacze, które neutralizują działanie wolnych rodników i skutecznie radzą sobie ze stresem oksydacyjnym.  Produkt może być stosowany również podczas detoksykacji organizmu, gdyż usuwa szkodliwe metale ciężkie. 

Suplementy diety zawierające spirulinę wykazują pozytywne właściwości, regulują gospodarkę węglowodanową organizmu, pomagają pozbyć się nadmiernej masy ciała i wzbogacają codzienną dietę w liczne składniki odżywcze, flawonoidy i polisacharydy. Są one skutecznym sposobem na poprawę kondycji skóry.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zioloklik.pl/
Dodano: 2023-01-22
Telefon: 733-757-888
Miejscowość: Katowice
Adres: Armii Krajowej 82a
Kod pocztowy: 40-671

Źródła:
https://zioloklik.pl/sklep/produkt/spirulina-80g


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9