Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Zadaszenia szklane • http://bfl.com.pl/


Przed wejściem do urzędów, aptek, sklepów, siedzib firm, hoteli, salonów urody i wielu innych warto zamontować specjalne zadaszenie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Zadaszenia szklane to idealne rozwiązanie, jeśli chcą Państwo ochronić front budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zadaszenie pozwala również na ograniczenie przepuszczania promieni słonecznych na drzwi (jeśli szkło jest przyciemniane), dzięki czemu materiał, z którego wykonane jest są drzwi nie odbarwia się.

BFL Metalowe i Szklane Konstrukcje to firma, która zapewnia montaż zadaszeń ze szkła, dzięki czemu nie będą musieli Państwo zastanawiać się nad zatrudnieniem dodatkowej grupy specjalistów. Ekipa oferuje szeroki wybór daszków i jednoczesny ich montaż. Oszczędza się przy tym czas i pieniądze. Dlatego wielu klientów indywidualnych oraz komercyjnych decyduje się na tego rodzaju rozwiązania. Oczywiście, zamiast mocować jedynie jeden daszek przed wejściem, można zdecydować się na cały ciąg zadaszeń szklanych, dzięki czemu świetnie chroni się osoby przechodzące obok budynku przed spadającym śniegiem lub niebezpiecznymi soplami. Pozwala zabezpieczyć to również w mniejszym stopniu elewację.

Na ich stronie odnaleźć można szczegółowe informacje o daszkach zewnętrznych, które mają zastosowane specjalne mocowania. Dzięki nim zadaszenie jest dobrze zamocowane, co pozwala sądzić, że nie ulegnie zniszczeniu po krótkim czasie eksploatacji. Wykonanie wielu zleceń wzbogaciło firmę w nowe doświadczenia, dzięki czemu w ofercie znajdują się daszki:

  • jednotaflowe,
  • wielotaflowe,
  • kaskadowe.

Podczas montowania daszku uwzględniane są wszelkie parametry, dzięki czemu nie ma obaw o zbyt ciężkie zadaszenie lub zbyt słabe mocowania. Firma dba o bezpieczeństwo, dlatego w swoich produktach zapewniają o jak najlepszych rozwiązaniach oraz precyzyjnym połączeniu materiałów ze sobą. Dla szczegółowego omówienia współpracy warto skontaktować się z działem obsługi klienta lub odwiedzić biuro osobiście. Pozwoli to na określenie wszystkich aspektów zamówienia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://bfl.com.pl/
Dodano: 2019-03-15
Telefon: +48 513 052 740
Miejscowość: Wrocław
Adres: Horbaczewskiego 49
Kod pocztowy: 54-130

Źródła:
https://bfl.com.pl/daszki-szklane.htmlAutor: Igor Adamski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9
greentex24
ul. 50505 Wrocław, Nyska 61a