Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Nowoczesna Medycyna

Prywatny gabinet ginekologiczny w Opolu - co oferuje?


Zdrowia nie da się przecenić. Choć obecnie wydaje się, że trudno jest je zachować, bo wysoki rozwój cywilizacji powoduje, że różnego rodzaju choroby atakują ze zmasowaną siłą, jest też wiele sposobów, by o nie dbać. Jednym z ważniejszych są systematyczne kontrole lekarskie. Oczywiście wykonywanie badań nie uchroni przed zapadnięciem na daną chorobę, ale pozwoli wykryć ją na tyle wcześnie, że możliwe będzie jej całkowite wyleczenie. Jest to możliwe w przypadku praktycznie wszelkich schorzeń.

Kobiety muszą przy tym szczególną uwagę przywiązywać do zdrowia swoich dróg rodnych, a także piersi. Drogi rodne bywają trapione przez rozmaite schorzenia, dające rozmaite objawy i mogące powodować fatalne skutki, jak choćby niepłodność, którą wywołuje nieleczona endometrioza. Największe jest jednak oczywiście zagrożenie ze strony raka - w Polsce nadal bardzo wiele kobiet umiera na nowotwór szyjki macicy, przede wszystkim dlatego, że kiedy choroba ta daje wyraźne objawy, jest już w zaawansowanym stadium. Stąd tak bardzo poleca się systematycznie wykonywać cytologię, nawet w młodym wieku. Tak samo duże jest zagrożenie ze strony raka piersi, ale prywatny gabinet ginekologiczny w Opolu może zaoferować znacznie więcej usług niż tylko badania tych dwóch obszarów.

W zakres oferty przedstawionej na stronie nowoczesnamedycyna.eu wchodzi też na przykład przeprowadzanie różnego rodzaju zabiegów, co ciekawe, często mających znaczenie przede wszystkim estetyczne oraz poprawiające komfort psychiczny pacjentki. Mowa tu o usuwaniu blizn poporodowych, czy to jeśli chodzi o blizny po porodzie naturalnym, czy po cesarskim cięciu, poprawa wyglądu krocza czy labioplastyka, wykonywana także w przypadkach, w których niepożądany stan i wygląd okolic intymnych jest dziełem natury, a nie uszkodzeń. W grę wchodzi nawet rewitalizacja okolic intymnych za pomocą osocza bogatopłytkowego, czyli preparatu często wykorzystywanego w medycynie estetycznej. Na te ostatnie zabiegi decydują się przede wszystkim panie w późniejszym wieku, mające za sobą menopauzę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://nowoczesnamedycyna.eu/
Dodano: 2023-01-10
Telefon: 606 252 552
Miejscowość: Folwark
Adres: Krapkowicka 4
Kod pocztowy: 46-061

Źródła:
https://nowoczesnamedycyna.eu/


Podobne Firmy

Proinspect Group Marek Złoto
ul. 45837 Opole, Wspólna 3A
AZTECH
ul. 47220 Kędzierzyn Koźle, Powstańców 70
K2-dzwig
ul. 48304 Nysa, Nowogródzka 6