Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


AB-rent

Długoterminowy wynajem samochodów w Gdańsku - czy to się opłaca?


Pojazdy dość szybko tracą na wartości, dlatego ich zakup nie zawsze jest opłacalnym rozwiązaniem. Jest to jeden z powodów, dla których coraz większa grupa kierowców przekonuje się do usług oferowanych przez wypożyczalnie. Są to firmy dysponujące samochodami dostawczymi, osobowymi, a niekiedy sportowymi, które można wynajmować na wybrany przez siebie czas, po uiszczeniu stosownej opłaty. Usługi tego typu nie wpływają na zdolność kredytową i znajdują zastosowanie między innymi u przedsiębiorców, którzy nie chcą inwestować we własną flotę. Wybierają oni spośród zadbanych aut, poddawanych regularnym kontrolom technicznym. Dzięki temu odznaczają się nienagannym stanem i bezpieczeństwem użytkowania.

Zainteresowani wypożyczeniem pojazdu mogą zajrzeć na witrynę ab-rent.pl, należącej do firmy w Gdańsku. Wynajem długoterminowy samochodów to korzystna finansowo opcja, zapewniająca komfort podróży. Na klientów czekają auta różnych marek, nieocenione w trakcie biznesowych podróży, dojazdów do pracy czy podczas wakacji. Usługi, o jakich mowa, sprawdzają się także u osób prywatnych, które z różnych względów nie chcą nabywać pojazdu na własność.

W tym przypadku konieczność przeprowadzania przeglądów, naprawy uszkodzonych części czy wymiany bądź przechowywania ogumienia spoczywa na barkach właścicieli wypożyczalni. Oznacza to, że klienci wybierają jedynie auto, podpisują umowę i uiszczają opłatę. Długoterminowy wynajem pokrywa także ubezpieczenie, likwidację szkód, kartę paliwową oraz rejestrację. Zazwyczaj wiąże się z wypożyczeniem auta na co najmniej kilka tygodni lub miesięcy, a niekiedy też lat. Cena tego typu usług zależy przede wszystkim od modeli, na jakie decydują się klienci, roku produkcji oraz czasu trwania wynajmu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ab-rent.pl/
Dodano: 2023-01-17
Telefon:
Miejscowość: Wrocław
Adres: Sycowska 13
Kod pocztowy: 51-319

Źródła:
https://www.ab-rent.pl/pl/oddzial/gdansk


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9