Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Mała Architektura Rekord P.P.H.U.

Jaka firma produkuje stojaki na rowery na 10 stanowisk?


Pragnąc zachęcić mieszkańców miasta do korzystania z ekologicznego ośrodka transportu, jakim jest rower, warto zastanowić się nad wcześniejszym wyposażeniem najbardziej uczęszczanych miejsc w odpowiednią infrastrukturę. Na rynku można znaleźć wiele elementów małej architektury przyjaznych rowerzystom i zachęcających ich do rekreacyjnej jazdy i do dojazdów na rowerze do pracy czy szkoły.

Od lat przedsiębiorstwo Rekord projektuje i produkuje wysokiej jakości artykuły do wyposażenia przestrzeni miejskich. W jego ofercie są ławki, kosze na śmieci i do segregacji, słupki i blokady parkingowe, a także efektowne i trwałe stojaki na rowery mające nawet 10 stanowisk. Dzięki tej firmie można świetnie zagospodarować skwerki, parki i osiedla mieszkaniowe czy tereny firmowe. Producent ten gwarantuje, że jego wyroby są funkcjonalne, estetyczne i wykonane z solidnych materiałów, gwarantujących długoletnie użytkowanie. Wszystkie dostępne w ofercie artykuły mają stosowne atesty.

W asortymencie można znaleźć mnóstwo produktów o nowoczesnym wyglądzie, jak również stylizowanych na retro. Obejmuje on efektowne ławki parkowe z oparciem i podłokietnikami lub bez nich. Klient ma możliwość wyboru materiałów, z których są one wykonane. Firma ta ma w sprzedaży ławki:

  • żeliwne,
  • stalowe,
  • betonowe,

z siedzeniami z drewna, metalu, jak również odpornego na wszelkie warunki kompozytu. W ofercie są także dopasowane stylem do ławek kosze na śmieci, które wręcz zachęcają do skorzystania z nich.

Nawet wspomniane wcześniej stojaki na rowery dostępne są w różnych stylach i pasują do ławek. Firma ta sprzedaje stojaki eleganckie, zdobione ornamentem z metaloplastyki, a także klasyczne, z prostymi uchwytami na koła. Pozwalają one na szybkie i komfortowe podpięcie jednośladu. Dzięki solidnej konstrukcji gwarantują bezpieczeństwo przypiętym do nich rowerom. Oferta obejmuje stojaki ze stali zabezpieczonej przed rdzą farbami proszkowymi, ale można tam również znaleźć niezwykle nowoczesne artykuły tego typu wykonane ze stali nierdzewnej.

Dzięki temu, że są tak różnorodne, z łatwością można je dopasować do określonej przestrzeni, tej z zabudową w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Producent oferuje je nie tylko zarządom miast czy osiedli, ale także różnym firmom, które chciałyby, aby poruszające się jednośladami osoby skorzystały z ich usług.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.malaarchitektura.info.pl/
Dodano: 2023-02-01
Telefon: 537 890 750
Miejscowość: Łódź
Adres: Jęczmienna 2/4/m.6 2/4
Kod pocztowy: 94-202

Źródła:
https://www.malaarchitektura.info.pl/wszystkie-produkty/stojaki-na-rowery/
https://muratordom.pl/
https://budujemydom.pl/

Podobne Firmy

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
ul. 92430 Łódź, Jana Onufrego Zagłoby 18
SANKRA
ul. 91071 Łódź, Ogrodowa 72
Orpaz
ul. Łódź,