Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Szarpnij Się

Mata zapachowa dla psa - gdzie ją dostać?


Psi nos daje możliwość poznawania świata oraz wyłapywania zapachów niewyczuwalnych przez człowieka. Z tego względu tak ważne jest znalezienie czasu na swobodne węszenie podczas spacerów oraz zabieranie czworonoga w nowe miejsca. Czynność tę doceniają zwłaszcza pupile ras myśliwskich, choć nie jest to regułą. Warto więc wiedzieć, że istnieją akcesoria zoologiczne, dzięki którym zwierzaki mogą ćwiczyć węch w zaciszu własnego domu. Składa się na nie mata zapachowa dla psa o nieskomplikowanej budowie. Jest to produkt tworzony z bezpiecznych, bezwonnych i nietoksycznych materiałów, niepodatnych na zniszczenia, których utrzymanie w czystości nie sprawia większych problemów.

Artykuły tego typu udostępniono na stronie szarpnijsie.com, prowadzonej przez internetowy sklep, należący do prawdziwych pasjonatów. Oferują oni niezawodne maty zapachowe, nazywane węchowymi, dostępne w kilku rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Składają się z gumowej podstawy oraz kawałków materiału, zazwyczaj polaru. To właśnie między nimi umieszcza się drobne, najlepiej suche przysmaki, które pupil musi wywęszyć.

Zabawa matą węchową to świetny sposób na naukę samokontroli, co sprawia, że może być wykorzystywana w przypadku szczeniaków lub psów sprawiających problemy behawioralne. Węszenie pomaga się wyciszyć i uspokoić, dlatego po tego typu akcesoria sięgają właściciele przed zbliżającą się nocą sylwestrową, lecz nie tylko, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, by były używane na co dzień. Zaletą mat jest także fakt, że nie zajmują dużo miejsca, dlatego sprawdzają się w mieszkaniach o małym metrażu.

Produkty te bywają nieocenione w przypadku psów, które za szybko jedzą, przez co borykają się z różnego rodzaju problemami trawiennymi oraz czworonogów nadpobudliwych czy mających lęki separacyjne. Nie każdy wie, że węszenie męczy bardziej niż trening siłowy, dzięki czemu istnieje duże prawdopodobieństwo, że pupil, po wyjściu właściciela do pracy lub w inne miejsce, położy się spać. Ponadto sprawia mnóstwo satysfakcji i pomaga budować więź z opiekunem.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://szarpnijsie.com/
Dodano: 2023-01-24
Telefon: +48 886 603 652
Miejscowość: Knurów
Adres: Piłsudczyków 10B
Kod pocztowy: 44-196

Źródła:
https://szarpnijsie.com/produkt/kreator-mata-wechowa-szyta/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12