Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


SpecShop.pl

Multitool Leatherman – czy to dobry wybór w góry?


Aby górska wycieczka połączona z nocowaniem pod namiotami była udana, należy się dobrze do niej przygotować. Poza doborem odpowiedniej odzieży i obuwia warto rozważyć zakup wielofunkcyjnego narzędzia, które pomoże w rozpaleniu ogniska, przygotowaniu posiłku, przeprowadzeniu drobnych naprawa sprzętu, np. rowerów, nart, raków turystycznych. Czy multitool marki Leatherman to dobry wybór?

Artykuły tego producenta wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem oraz lekkością. Zastosowane materiały, takie jak stal i aluminium, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy zmienną temperaturę, więc produkt z pewnością będzie służył właścicielowi przez długi czas. Najpopularniejszy model, który jest wybierany najczęściej na górskie szlaki, oferuje aż dziewiętnaście różnych narzędzi. Multitool zawiera częściowo ząbkowane ostrze, piłę do drewna, krzesiwo z gwizdkiem ratowniczym, młotek, otwieracz do butelek, diamentową ostrzałkę, przecinak do drutu (standardowy i do drutu twardego), przyrząd do zdejmowania izolacji, płaski klucz uniwersalny, gniazdo na wymienne bity, karabińczyk.

Warto zaznaczyć, że konstrukcja gwarantuje łatwy i wygodny dostęp do narzędzi przeznaczonych do szybkiego użytku, np. noża, pilnika, piły. Posiadają one specjalne nacięcia, dzięki którym można je wyjąć za pomocą jednej ręki. Poza tym multitool jest wyposażony we wszelkie niezbędne blokady, które nie pozwalają na samoistne wysunięcie się żadnego elementu. Należy dodać, że przyrządy, które się najczęściej zużywają, są wymienne.

Produkty tej marki można zamówić w sklepie internetowym SpecShop. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera kilkanaście modeli narzędzi wielofunkcyjnych oraz pokrowce do ich przechowywania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.specshop.pl
Dodano: 2023-01-26
Telefon: 533 372 997
Miejscowość: Poznań
Adres: Kościuszki 114
Kod pocztowy: 61-717

Źródła:
https://www.specshop.pl/firm-pol-1308137333-Leatherman.html


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22