Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


SpecShop.pl

Zegarki taktyczne - kto z nich korzysta?


Zegarki militarne cieszą się zainteresowaniem nie tylko u żołnierzy, ale też innych osób, w tym miłośników survivalu. Mają szereg przydatnych funkcji, których na próżno szukać w zwykłych zegarkach, a ryzyko ich zniszczenia jest niewielkie. To produkty powstałe z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, chcących korzystać  dobrodziejstw współczesnej techniki. Ułatwiają realizację działań w terenie i nie niszczą się pod wpływem wilgoci, dlatego mogą być używane niezależnie od pogody. Urządzenia te są nazywane także zegarkami komandosów lub taktycznymi. Przydają się zarówno podczas ćwiczeń w terenie, jak i na co dzień.

Jak łatwo zgadnąć, zegarki taktyczne powstały nie tylko po to, by podawać godzinę, ale też ułatwiać poruszanie się w terenie, przykładowo w lesie lub w górach. Interesują się nimi także sportowcy, chcący mierzyć liczbę kroków oraz miłośnicy różnego rodzaju działań outdoorowych. To podświetlane sprzęty z dużymi tarczami oraz wytrzymałymi paskami z możliwością regulacji, które rzadko pękają. Doskonale radzą sobie w trudnych warunkach i prezentują się nowocześnie, dlatego są używane chętnie na co dzień.

Znaczna część z nich wyróżnia się wojskowym wyglądem, choć istnieją modele uniwersalne, które do złudzenia przypominają zwykłe zegarki. Firmą mającą w katalogu tego typu produkty jest SpecShop. Jej asortyment obejmuje modele Marathon, pochodzące od producenta Timex. Odznaczają się one małą wagą, przekładającą się na komfort użytkowania oraz obecnością utwardzonego szkła, które nie pęka pod wpływem nacisków czy uderzeń. Wyświetlają godzinę, datę oraz dzień tygodnia i mają duży wyświetlacz, zapewniający wygodę użytkowania.

Do zalet zegarków tej firmy zalicza się obecność podświetlanych tarcz, nieocenionych po zapadnięciu zmroku, timera, alarmu wydającego sygnał dźwiękowy oraz czarnego paska z gumożywicy o dużej elastyczności. Urządzenia zaprezentowane w katalogu są wodoszczelne i mogą prezentować dwie strefy czasowe. To świetna propozycja dla osób zwracających uwagę zarówno na trwałość, jak i na design.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.specshop.pl
Dodano: 2023-01-29
Telefon: 533 372 997
Miejscowość: Poznań
Adres: Kościuszki 114
Kod pocztowy: 61-717

Źródła:
https://www.specshop.pl/pol_m_Militaria_Zegarki-233.html


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22