Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


IMC Centrum Zdrowia

Joga oferowana w centrum niedaleko Wrocławia - dla kogo?


W obecnych czasach wiele osób zmaga się z pogorszonym nastrojem i brakiem energii. Często wynika to z nieodpowiedniego trybu życia. Brak ruchu i niewłaściwa dieta mogą być przyczynami osłabiania. W takich sytuacjach warto starannie komponować codzienny jadłospis i zapewnić sobie odpowiednią porcję ruchu. Pomocne mogą okazać się zajęcia oferowane w IMC Centrum Zdrowia. Organizowana w placówce niedaleko Wrocławia joga cieszy się dużą popularnością wśród osób w każdym wieku. Jest bardzo przyjemną formą aktywności, która korzystnie wpływa na kręgosłup oraz funkcjonowanie narządu ruchu. Dzięki niej można poprawić pamięć i koncentrację.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora, dzięki czemu są ciekawe i bezpieczne. Wzmacniają kondycję fizyczną i pomagają poradzić sobie z nadmiernym stresem oraz pogorszonym nastrojem. Ćwiczenia wykonuje się zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Zwiększają elastyczność ciała i wyszczuplają sylwetkę. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z zasadami prawidłowego oddechu, który pomaga się wyciszyć i nabrać dystansu do codziennych problemów. Zajęcia są doskonałe dla osób zmagających się z różnymi problemami zdrowotnymi. Dzięki nim można wzmocnić i rozluźnić napięte mięśnie i zadbać o prawidłową postawę ciała. To doskonałe rozwiązanie dla ludzi skarżących się na brak energii. Regularne treningi sprzyjają produkcji endorfin i usprawniają przepływ krwi. Aktywność redukuje zmęczenie i zmniejsza napięcie wewnętrzne. Chętnie decydują się na nią również seniorzy. Dzięki niej mogą oni zachować witalność i dobre samopoczucie przez długi czas. Ćwiczenia fizyczne, umysłowe i oddechowe są doskonałe także dla kobiet i mężczyzn, którzy spędzają dużo czasu za biurkiem lub ekranem komputera. Wskazaniami do treningów są między innymi objawy, takie jak:

  • bóle pleców,
  • bezsenność,
  • osłabiona odporność,
  • stany lękowe,
  • problemy z narządem ruchu.

Ta forma aktywności poprawia również koordynację ruchową. Miarowy oddech i płynne oraz powolne ruchy dotleniają organizm, działają uspokajająco i przywracają równowagę wewnętrzną. Treningi usprawniają trawienie i wspomagają usuwanie szkodliwych toksyn. Ćwiczenia korzystnie wpływają na zdrowie i zmniejszają ryzyko występowania wielu schorzeń. Są doskonałym rozwiązaniem dla każdego człowieka, niezależnie od płci i wieku.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://centrumimc.pl
Dodano: 2023-02-09
Telefon: 730 597 597
Miejscowość: Żerniki Wrocławskie
Adres: Strzelińska 41
Kod pocztowy: 55-010

Źródła:
https://centrumimc.pl/terapia/joga-iyengara/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Joga
https://telewizjaobywatelska.org.pl/joga-we-wroclawiu-samodzielnie-czy-na-zajeciach/

Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9