Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


kosmossklep.pl

Odzież snowboardowa - co warto nabyć przed wyruszeniem na stok?


Podstawą komfortowej i bezpiecznej jazdy na desce snowboardowej jest profesjonalna odzież. Składają się na nią przede wszystkim ciepłe spodnie z kieszeniami lub bez, rękawiczki chroniące przed marznięciem dłoni czy bluzy, które z łatwością odprowadzają nadmiar wilgoci. Opisywane ubrania to także kurtki, dostępne w wersji damskiej bądź męskiej. To wodoodporne i łatwe w utrzymaniu w czystości elementy garderoby, które można nabyć w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych, przykładowo na stronie kosmossklep.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo oferujące wyłącznie produkty najwyższej jakości, które nie niszczą się na skutek intensywnej eksploatacji. Nie krępują też ruchów, a część z nich może być prana w domowej pralce.

Zadaniem kurtek wykorzystywanych na stokach jest ochrona przed niskimi temperaturami oraz wilgocią. Z tego względu przed ich zakupem warto przyjrzeć się tkaninom użytym na etapie produkcyjnym. Największym zainteresowaniem cieszą się materiały o właściwościach higroskopijnych oraz niepodatne na rozciąganie lub przedzieranie. Z tego względu znaczna część nabywców przygląda się informacjom na temat nieprzemakalności oraz oddychalności. Osoby ceniące sobie praktyczne rozwiązania, decydują się często na modele z regulowanymi mankietami, wywietrznikami oraz szerokimi kapturami, które w dowolnym momencie można odpiąć.

Opisywana odzież snowboardowa jest wyposażana w membranę, czyli element odpowiadający za pochłanianie wody oraz zabezpieczający przed przedostawaniem się jej w głąb tkanin. Można dokupywać do niej bieliznę termoaktywną, nieocenioną w trakcie mroźnych dni, która ułatwia utrzymywanie temperatury ciała na odpowiednim poziomie. Podstawą są również wytrzymałe spodnie, różniące się od siebie grubością i wyposażane w membrany hydrofilowe bądź mikroporowate.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kosmossklep.pl/
Dodano: 2023-02-16
Telefon: 797329780
Miejscowość: Chorzów
Adres: Odległa 6
Kod pocztowy: 41-500

Źródła:
https://www.kosmossklep.pl/kategoria/kosmos/snowboard


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12