Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Tumi Tur

Jak dobrze zaplanować warsztaty dla przedszkolakow?


Rozbudowana oferta wycieczek i warsztatów dla najmłodszych kierowana jest, przede wszystkim, do placówek oświatowych, takich jak szkoły i przedszkola. Klienci zainteresowani tego rodzaju rozwiązaniami mogą liczyć na kompleksową opiekę animatorów, przewodników i pilotów wycieczek. Co ważne, propozycje dostępne pod adresem tumi-tur.pl sprawdzają się także w przypadku najmłodszych grup wiekowych, takich jak przedszkola. 

Poza wyjazdami w grę wchodzą także warsztaty dla przedszkolaków. Jest to niezwykle interesująca propozycja. Można zdecydować się na jedną z wielu opcji. Animatorzy mogą przeprowadzić zajęcia w placówce wskazanej przez klienta. Możliwe jest także wzięcie udziału w warsztatach na wyjeździe. Wtedy to odbywają się one w gospodarstwie zlokalizowanym na urokliwej wsi.

Dzieci na początku są oprowadzane po gospodarstwie, dzięki czemu mają szansę przyjrzeć się z bliska jego funkcjonowaniu. Następnie przygotowywane są dla nich zajęcia pozwalające bliżej poznać codzienne życie na wsi. 

Organizowane są także następujące warsztaty tematyczne:

  • Szkoła Elfów (to ogrom zabawy i atrakcji związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia),
  • Zagroda Zajączka (te warsztaty organizowane są w okresie wielkanocnym).

Ceny poszczególnych świadczeń uzależnione są od tego, na jakie pakiety zdecydują się klienci. Każde z dostępnych rozwiązań może zostać zmodyfikowane wedle życzenia i potrzeb zainteresowanych. Pod wyżej wskazanym adresem internetowym można dokładnie zapoznać się z programami poszczególnych wycieczek. Zamieszczone są także zdjęcia i opinie innych klientów. W razie potrzeby można umówić się na spotkanie z pracownikiem firmy, który bardzo dokładnie odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://tumi-tur.pl
Dodano: 2023-02-18
Telefon: 602 765 046
Miejscowość: Środa Śląska
Adres: Chwalimierz 36a
Kod pocztowy: 55-300

Źródła:
https://tumi-tur.pl/


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9