Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Piekarnia-Cukiernia NATURA

Rogale marcinkowskie - odpowiednia przekąska dla dzieci?


Będąc z dzieckiem na wycieczce, warto namówić go do skosztowania lokalnych przysmaków, zwłaszcza słodkości. Zjedzenie takiej przekąski, szczególnie jeśli ma się pewność, że została przyrządzona z dobrej jakości składników, jest z pewnością lepszą opcją niż stołowanie się w lokalach serwujących fast food. Nie znaczy to jednak, że taki wypiek może zastąpić pełnowartościowy, odpowiednio zbilansowany posiłek.

Podczas wizyty w Poznaniu można podać dziecku jako deser lub drugie śniadanie lokalną specjalność, czyli rogala marcinkowskiego. To wypiek powstały z ciasta drożdżowo-francuskiego, pełen makowego, aromatycznego nadzienia oraz oblany lukrem i posypany orzechami. Taki przysmak z pewnością doda maluchowi sił i zaspokoi jego apetyt na długi czas. Zjedzona słodycz pozwoli też zapomnieć o innych przysmakach, więc rodzic nie będzie ciągnięty do stoisk z lodami lub goframi. W zamian będzie mógł skupić się na zwiedzaniu i podziwianiu architektury starego miasta i innych lokalnych atrakcji.

Pyszne, wypiekane według tradycyjnej receptury rogale marcinkowskie to produkt, który można nabyć w Piekarni-Cukierni NATURA Zbigniew Piskorski. Istnieje też możliwość zamówienia większej liczby sztuk na wynos. Wypieki pakowane są w specjalne kartonowe opakowania, które zapobiegają czerstwieniu i ułatwiają transport. Dzięki temu zakup bezproblemowo dojedzie do punktu docelowego bez uszkodzeń, tak samo smaczny i świeży. 

Cukiernia udostępnia też opcję nabycia rogali na odległość. Zamówienie można wygodnie i szybko złożyć online, postępując zgodnie z wytycznymi opublikowanymi na stronie piekarni. Firma realizuje dostawy na terenie całego kraju, zapewniając ze swojej strony terminowość i niezapomniany smak.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://rogalemarcinskie.pl/
Dodano: 2023-02-22
Telefon: +48 668 654 749
Miejscowość: Kobylnica
Adres: Poznańska 99a
Kod pocztowy: 62-006

Źródła:
https://rogalemarcinskie.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rogal_%C5%9Bwi%C4%99tomarci%C5%84ski
https://aniagotuje.pl/przepis/rogale-marcinskie

Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22