Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

Wypożyczalnia Adna

Koncentrator tlenu na Śląsku – gdzie można go wypożyczyć?


Koncentrator tlenu to medyczne urządzenie, które służy do wytwarzania stężonego tlenu z powietrza otaczającego. Urządzenie to działa poprzez mechaniczne oddzielenie tlenu od innych gazów znajdujących się w powietrzu. Koncentrator tlenu jest skutecznym sposobem leczenia pacjentów, którzy wymagają stałego dostarczania stężonego tlenu, takich jak pacjenci z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc (POChP) lub niewydolnością serca. Stanowi alternatywę dla ciężkich butli tlenowych.

Sprzęt składa się z kilku podstawowych elementów, w tym zasilacza, wentylatora, filtrów, osuszacza powietrza oraz czujników kontrolujących jakość wytwarzanej mieszanki. Wszystkie te elementy są ze sobą połączone w celu wyprodukowania wysokiej jakości stężonego tlenu, który jest dostarczany do pacjenta za pomocą maski lub kaniuli. Proces rozpoczyna się od pobrania powietrza z otoczenia. Następnie jest ono filtrowane, aby usunąć zanieczyszczenia i wilgoć. Potem dochodzi do jego sprężenia oraz osuszenia. Następnie przepływa przez moduł zawierający specjalne filtry w celu oddzielenia tlenu. Na tym etapie czysty tlen stanowi już około 95% całej mieszaniny.

Chcąc wypożyczyć koncentrator tlenu na Śląsku, warto udać się na stronę internetową wypożyczalni Adna. Firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz dostarczeniem sprzętu rehabilitacyjnego do placówek medycznych oraz osób prywatnych. Zapewnia swoim klientom profesjonalna doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu koncentratora. W asortymencie do wyboru są również inne urządzenia, w tym łóżka szpitalne, rotatory oraz wózki i podnośniki dla pacjentów. W razie pytań co do właściwości poszczególnych produktów wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://lozkaikoncentratory.pl
Dodano: 2023-02-19
Telefon: 660 158 837
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Źródła:
https://lozkaikoncentratory.pl/koncentratory-tlenowe/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12