Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


KOMATZ - Agregaty malarskie

Agregaty malarsko-szpachlarskie - jaki dostawca?


Metoda natryskowa to obecnie najszybszy oraz najbardziej efektywny sposób na równe pokrycie powierzchni danym substratem. Jest wykorzystywana między innymi w szeroko rozumianych pracach budowlanych i wykończeniowych. Sposób ten znalazł zastosowanie przy nakładaniu gładzi na ściany i sufit bądź malowaniu. Natrysk pod odpowiednim ciśnieniem pozwala nanieść produkt równomiernie, bez zacieków, za to uwzględniając wszelkie nierówności i zagłębienia. 

Firma KOMATZ POLSKA Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się produkowaniem i dostarczaniem na polski rynek wysokojakościowych i zaawansowanych technologicznie sprzętów. Obecnie w ofercie można znaleźć cieszące się uznaniem fachowców agregaty malarsko-szpachlarskie, które są dostępne w niewygórowanej cenie. Dostawca zaprasza do kontaktu zarówno odbiorców biznesowych, jak i prywatnych, jeśli są zainteresowani nabyciem wspomnianej maszyny. Jest ona dostarczana wraz z gwarancją. Jeśli w czasie trwania ochrony agregat przestanie działać z przyczyn niezależnych od klienta, może on liczyć na fachowy serwis lub bezpłatną wymianę sprzętu. Otrzymując przesyłkę, przyszły użytkownik z pewnością doceni lekkość urządzenia oraz jego kompaktowe wymiary. To duża korzyść zwłaszcza dla osób, które planują pokrycie za pomocą metody natryskowej znacznej przestrzeni lub zajmują się szpachlowaniem, tynkowaniem i innymi pracami wykończeniowymi zawodowo.

Zaletami agregatów są możliwość ich używania bez generowania hałasu o dużym natężeniu oraz uniwersalność. Za pomocą tego rodzaju maszyn łatwo pokryć powierzchnię gładzią, szpachlą, podkładem, a także farbą, bez obawy o efekt. W sprzedaży dostępny jest również specjalny model do nakładania pianki poliuretanowej. Warto nawiązać kontakt z przedstawicielem dostawcy i zapytać go też o inne zastosowanie wspomnianych urządzeń. Oferta jest cały czas aktualizowana, więc kadra realizatora jest w stanie odpowiedzieć na różne potrzeby przedkładane przez klientów.

Firma sama działa jako dystrybutor agregatów do malowania i szpachlowania, ale stale poszukuje osób, z którymi można nawiązać współpracę w zakresie sprzedaży jej produktów. Zaprasza do wizyty w biurze na terenie Lublina lub pozostawienia informacji poprzez dostępny online formularz zgłoszeniowy odbiorców prowadzących punkty sprzedaży akcesoriów budowlanych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.komatz.pl/
Dodano: 2023-02-28
Telefon: 814714042
Miejscowość: Lublin
Adres: aleja Warszawska 150
Kod pocztowy: 20-824

Źródła:
https://www.komatz.pl/pomoc/agregaty-do-szpachlowania-i-malowania/


Podobne Firmy

Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. 20801 Lublin, Żołnierska 7
Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu
ul. 22400 Zamość, Pereca 2
Abak System Sp. z o. o.
ul. 20411 Lublin, Wolska 11A