Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw

SOLID HALE Sp. z o.o.

Hale stalowe — jak wygląda cennik tego typu konstrukcji?


Przedsiębiorcy, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do prowadzenia i rozwoju działalności, coraz częściej decydują się na postawienie konstrukcji wykonanej ze stali. Jest to korzystne rozwiązanie, dzięki któremu właściciel firmy uzyskuje nowoczesny obiekt o szerokim zastosowaniu w przeróżnych branżach.

Hala stalowa czy murowana?

Z całą pewnością konstrukcje wykonane ze stali mają sporą przewagę nad tradycyjnymi murowanymi budynkami. Przede wszystkim warto podkreślić krótki termin budowy oraz prostotę stawiania i łączenia poszczególnych elementów. Ponadto zamawiający może dowolnie konfigurować projekt według własnych potrzeb wraz z opcją dalszej rozbudowy w przyszłości. W zdecydowanej większości przypadków stalowe konstrukcje nadają się do rozbiórki, transportu i ponownego montażu w dowolnym miejscu. To korzystna opcja szczególnie w sytuacji, gdy przedsiębiorca dzierżawi teren, na którym prowadzona jest działalność. Oczywiście nie można nie wspomnieć o trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne.

Jaki jest koszt budowy hali wykonanej ze stali?

Ostateczna cena konstrukcji stalowych jest zależna od wielkości projektowanego obiektu oraz jakości wykorzystanego materiału czy dodatkowych elementów wykończeniowych. Na stronie solidhale.pl należącej do krajowego producenta tego typu obiektów nie jest dostępny cennik hal stalowych, jednak klienci mają możliwość zamówienia bezpłatnej wyceny online. Wystarczy wypełnić krótki formularz, podając takie informacje jak:

  • szerokość,
  • wysokość,
  • długość,
  • bez lub z izolacją.

Jest to oczywiście jedynie wstępna wycena, która może się zmienić wraz z wprowadzaniem niezbędnych poprawek w zaproponowanym projekcie. Warto wspomnieć, że mazowiecka marka specjalizuje się również w wykańczaniu stalowych obiektów poprzez montaż okien i drzwi, bram segmentowych, systemów przeładunkowych oraz fasad aluminiowych. 

Zastosowanie obiektów ze stali

Budynki powstałe z elementów stalowych są szeroko wykorzystywane w wielu branżach. Obiekty mogą posłużyć jako hale produkcyjne czy magazyny, a także pomieszczenia gospodarcze i zakłady motoryzacyjne. Niejednokrotnie budynki służą do organizacji wydarzeń sportowych, pokazów i targów. Dzięki dowolnej konfiguracji projektów tego typu nieruchomości sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do prowadzenia niemal każdej działalności. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18