Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń

Firmy zajmujące się przewozem osób do Niemiec i Holandii — którą wybrać?


Na krajowym rynku działa wielu przewoźników oferujących szybkie przewozy za granicę. Polacy najczęściej wybierają jako cel swoich wyjazdów (prywatnych oraz zarobkowych) Niemcy i Holandię, korzystając z opcji przejazdu busem. To wygodna i tania forma transportu, która pozwala na dotarcie niemal do każdego miejsca. Najlepiej zdecydować się na współpracę z firmą oferującą usługi w systemie „door to door”. Kierowca musi odebrać pasażerów spod wskazanych adresów oraz dowieźć ich w określone miejsce. Taka opcja jest dostępna w ofercie dolnośląskiej firmy działającej pod nazwą Busy Speedy Gonzales. 

Wspomniany wyżej przewoźnik dysponuje nowoczesną flotą oraz zatrudnia doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych kierowców, dbających o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Na stronie zamieszczono listę wszystkich obsługiwanych miejscowości. Przewóz osób dotyczy Niemiec, Holandii oraz Danii. Natomiast w Polsce kierowcy odbierają mieszkańców województwa dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego i lubuskiego. Dodatkowo istnieje możliwość transportu niewielkich paczek. Szczegółowy zakres świadczonych usług wraz ze zdjęciami firmowych busów można znaleźć na stronie.

Dlaczego przewóz busem może okazać się najlepszym wyborem?

Polacy pracujący za granicą, którzy dosyć często zjeżdżają do kraju, mają do wyboru różne środki transportu. Jednym z nich jest własny samochód. Należy jednak podkreślić, że samodzielna tak długa podróż jest dosyć niebezpieczna oraz wiąże się z wysokim kosztem paliwa. Ponadto częste zjazdy wpływają na szybszą eksploatację pojazdu. W przypadku lotu samolotem pasażerowie są ograniczeni pod względem umiejscowienia lotniska (wyłącznie w pobliżu dużych miast), co oczywiście wiąże się z koniecznością dotarcia do miejsca zakwaterowania na własną rękę. Nie zawsze też klientowi uda się zarezerwować bilet w dogodnej cenie. Przewagą podróżowania busami jest z pewnością niski koszt, bezpieczeństwo (system „door to door”) oraz dogodne terminy (większość firm działa przez 6/7 dni w tygodniu).

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://busyspeedygonzales.pl/
Dodano: 2023-03-11
Telefon: 606 292 300
Miejscowość: Ozorzyce
Adres: Krasińskiego 40
Kod pocztowy: 55-010

Źródła:
https://busyspeedygonzales.pl/


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9