Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


ELEKTRO-SILVER

Sterowane wiertnice horyzontalne - gdzie można je dostać?


Istnieje szereg powodów, dla których użycie wiertnic horyzontalnych okaże się dobrym rozwiązaniem. Urządzenia tego typu znajdują zastosowanie podczas układania kabli i chronią przed koniecznością kopania rowów, a co za tym idzie – niszczenia zieleni. W znacznym stopniu przyspieszają zaplanowane prace i umożliwiają omijanie różnego rodzaju przeszkód, dlatego sprawdzają się głównie na obszarach zurbanizowanych. Z wiertnic korzystają fachowcy pracujący na obszarach, w których występuje rozbudowana infrastruktura gazowa, teletechniczna oraz energetyczna.

Czynności wykonywane przy użyciu opisywanych sprzętów nie wiążą się z koniecznością wstrzymywania ruchu drogowego ani naruszaniem walorów przyrodniczych. Stanowią podstawę prac związanych z budową sieci wodnych, kanalizacyjnych oraz światłowodowych i przekładają się na większą wygodę pracowników. Bywają nieocenione na osiedlach mieszkalnych, w pobliżu autostrad oraz w centrach miast, w których prowadzenie tradycyjnych wykopów byłoby trudniejsze, bardziej kosztowne oraz czasochłonne.

Dostępne na rynku sterowane wiertnice horyzontalne odznaczają się trwałą konstrukcją, która sprawia, że zniszczenia lub awarie należą do rzadkości. Z reguły są zasilane silnikami wysokoprężnymi i są wyposażane w pompę płuczki. Te i wiele innych sprzętów proponuje przedsiębiorstwo Elektro-Silver, zapewniające zadowolenie z każdej współpracy. Jego katalog obejmuje wytrzymałe maszyny przeznaczone do realizacji średnich projektów, które ułatwiają montaż rur w ziemi.

Urządzenia zamawiane przez klientów wykonują otwory o długości nawet kilkuset metrów, a wszystko to bez większego wysiłku operatorów. Znajdują zastosowanie podczas tworzenia otworów pilotowych, rozwiercania gruntów skalistych lub kamienistych oraz wciągania rurociągów. Dzieli się je na wiertnice małe, których średnica nie przekracza 100 metrów, średnie oraz duże, nieocenione w przypadku większych projektów. Wyposażono je w solidne wiertła, które z łatwością pokonują przeszkody i są niepodatne na zniszczenia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://elektrosilver.pl/
Dodano: 2023-03-11
Telefon: 86 21 25 260
Miejscowość: Konarzyce
Adres: Łomżyńska 206
Kod pocztowy: 18-400

Źródła:
https://elektrosilver.pl/przewierty-sterowane/vermeer-d20/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

LM ROBOTIX
ul. 15674 Białystok, Konwaliowa 7
Adwokat Mirosław Dęmski
ul. 16300 Augustów, Wojska Polskiego 6
PPH „GABO” J. Grabowski
ul. 16060 Zwierki, Zwierki 3