Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kup Narzędzia "ELEKTROSERWIS" PW Mariusz Wieczorek

Czy warto postawić na wertykulator spalinowy Stiga SVP 40?


Zadbany ogród i trawnik to efekt ciężkiej pracy. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi pozwala przyśpieszyć i podnieść komfort wykonywania wielu kluczowych czynności pielęgnacyjnych. W przypadku wertykulacji trawnika dobrym wyborem jest wertykulator spalinowy Stiga SVP 40.

Sama wertykulacja jest zabiegiem polegającym na usunięciu mchu i filcu z powierzchni trawnika oraz napowietrzeniu gleby. Pozwala poprawić wzrost i wygląd trawy, zapewniając przy tym lepszą ochronę korzeni trawy przed uszkodzeniami i chorobami. Ponadto zabieg prowadzi do zwiększenia dostępu wody oraz składników odżywczych do systemu korzeniowego, zmniejsza zagęszczenie i zbicie gleby, a także zapobiega utracie wilgoci.

Model SVP 40 umożliwia przeprowadzenie wertykulacji szybko i komfortowo. Wyposażony został w silnik o mocy 5,5 KM i szerokością roboczą 40 cm. Jest niezwykle solidnie wykonany, co przekłada się na gotowość do intensywnej eksploatacji oraz podwyższoną odporność na codzienne użytkowanie w każdych warunkach. Użytkownicy mogą liczyć na precyzję i dokładność w nacinaniu trawy dzięki 32 stalowym nożom. Pływające rotacyjne ostrza dostosowują się do nierówności terenu. Można je regulować w pięciu pozycjach od 0 mm do 15 mm głębokości roboczej. Do tego dochodzi możliwość zbierania filcu i mchu do kosza, którego duża pojemność (50 litrów) pozwala na pielęgnację dużych przestrzeni bez konieczności opróżniania. Mocny i bezawaryjny silnik spalinowy o wysokich parametrach zapewnia przy tym więcej niż satysfakcjonującą moc.

Urządzenie dostępne jest na stronie kupnarzedzia.pl. Platforma sprzedażowa online należy do renomowanego dystrybutora niezmiennie cieszącego się popularnością oraz zaufaniem ze strony najbardziej wymagających klientów. Jest to zasługa surowych kryteriów selekcji asortymentu i dostawców, co przekłada się na dużą dostępność artykułów i świetne ceny. Do tego dochodzi indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w obsługę ze strony wysoko wykwalifikowanego personelu na każdym etapie procesu zakupowego.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://kupnarzedzia.pl/
Dodano: 2023-03-16
Telefon: 668-072-408
Miejscowość: Wolsztyn
Adres: Poznańska 2
Kod pocztowy: 64-200

Źródła:
https://kupnarzedzia.pl/wertykulatory/7378-stiga-wertykulator-spalinowy-svp-40-g-8008984838482.html


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22