Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


OL-FOL

Sprzedaż folii bąbelkowej – z czyjej oferty skorzystać?


Folia bąbelkowa składa się z wypukłych pęcherzyków powietrza i powstaje w procesie produkcji zwanej wytłaczaniem. Najczęściej wykonuje się ją z polietylenu – granulat jest przetwarzany w maszynie wytłaczającej, gdzie podgrzewa się go do odpowiedniej temperatury, po czym umieszcza w specjalnym walcowniku, który nadaje mu kształt folii. Następnie przechodzi on przez dyszę wytwarzającą charakterystyczne pęcherzyki powietrza. Na końcu folia bąbelkowa jest cięta na odpowiednie rozmiary i zwijana w rolki, aby była od razu gotowa do użycia.

Folię wykorzystuje się do pakowania różnych produktów, ponieważ chroni je przed uszkodzeniem w czasie transportu. Jest ona również stosowana jako izolacja termiczna i akustyczna. Można ją nakładać na dachy, ściany, podłogi i inne powierzchnie, aby zmniejszyć straty ciepła i hałasu. Poza tym służy do tworzenia różnych dekoracji. Używa się jej również jako narzędzie terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami sensorycznymi, na przykład do stymulowania zmysłów dotykowych i wzrokowych. Żeby folia sprawdzała się w swojej roli należy upewnić się co do jej wysokiej jakości. Z tego względu warto skorzystać z oferty sprawdzonego sklepu. Sprzedaż folii bąbelkowej to jedna z usług znajdujących się w ofercie firmy opisanej pod adresem internetowym ol-fol.pl.

Przedsiębiorstwo zapewnia zróżnicowane wybór różnego rodzaju folii, w tym modelu dwu- oraz trzywarstwowego. Klienci mogą zamówić specjalne wzmacniany materiał, który jeszcze lepiej chroni przed różnego rodzaju uszkodzeniami. W asortymencie znajdują się folie z dodatkami, które zabezpieczają przed działaniem szkodliwych czynników, w tym światła ultrafioletowego. Sprzedawca ma w swojej ofercie również folię wzbogaconą o substancje antystatyczne, a więc chroniące przed zbieraniem się kurzu. Tego rodzaju zabezpieczenie jest szczególnie popularne w produkcji elektroniki, która nie powinna mieć styczności z jakimikolwiek zabrudzeniami. Więcej informacji na temat właściwości folii znajduje się na wskazanej wcześniej stronie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://ol-fol.pl/
Dodano: 2023-03-24
Telefon: 58 692-05-70
Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI
Adres: Nowowiejskiego 22B
Kod pocztowy: 83-000

Źródła:
https://ol-fol.pl/folia-babelkowa/


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111