Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


INSTAL-FILTER SA

Filtry workowe - czym są i jakie mają zalety?


Wszystkie przedsiębiorstwa działające między innymi w branży spożywczej, chemicznej czy metalurgicznej, którym zależy na ochronie środowiska, mogą zainwestować w jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, jakim są filtry workowe. Produkty takie oferuje firma InstaFilter SA. Zadaniem filtrów jest usuwanie cząstek stałych z pyłów tak, by nie przedostały się one do powietrza i nie zanieczyszczały go. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność.

Do zalet filtrów workowych można zaliczyć też chociażby to, że są:

  • jedną z najnowocześniejszych metod filtracji,
  • bardzo skuteczne,
  • opcją korzystną pod względem finansowym,
  • odporne na działanie czynników mechanicznych.

Wymieniając zalety tego typu filtrów, nie można pominąć faktu, że spełniają one wszystkie normy jakościowe i emisyjne - zarówno te, które ustanowione są w ustawach Polski, jak i Unii Europejskiej.

Filtry charakteryzują się także tym, że mają szeroki zakres zastosowań i mogą być wykorzystywane w wielu branżach, np. w przemyśle:

  • hutniczym,
  • drzewnym,
  • meblowym,
  • papierniczym,
  • energetycznym.

Rozwiązania te są produkowane jedynie w oparciu o sprawdzone i skuteczne technologie, co w znacznym stopniu wpływa na ich bezawaryjne, długoletnie działanie.

Filtry są zawsze dopasowywane do potrzeb konkretnej firmy, tak by jak najlepiej spełniały swoje zadania. Rozwiązanie jest dostosowywane między innymi do rodzaju pyłów, a także określonych warunków pracy. Klienci mogą liczyć także na kompleksową obsługę, do której zalicza się np. montaż czy późniejszy serwis.

Przedsiębiorstwa chcące skorzystać z takiej opcji mogą zdecydować się na filtry pionowe lub poziome. Obydwa charakteryzują się między innymi tym, że oczyszczają znaczne ilości gazów ze szkodliwych pyłów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://instalfilter.pl/
Dodano: 2023-06-12
Telefon: 65 535 12 00
Miejscowość: Kościan
Adres: Północna 1a
Kod pocztowy: 64-000

Źródła:
https://instalfilter.pl/Filtry-workowe.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odpylacz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Filtr_powietrza_(technika)

Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22