Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.

Nowoczesne drukarki przemysłowe oraz jet service – jaką firmę wybrać?


Konsumenci wybierając dany produkt w sklepie muszą mieć możliwość sprawdzenia jego daty przydatności do użytku, składu czy zastosowania. Dlatego też przedsiębiorcy działający w branży produkcyjnej powinni zainwestować w dobrej jakości drukarki przemysłowe oraz materiały eksploatacyjne. Gdzie kupić najwyższej klasy urządzenie w przystępnej cenie?

Nowoczesne maszyny drukujące oferuje przedsiębiorstwo Victor Ink-Jet System Service. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży firma doskonale rozpoznaje potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować innowacyjny, łatwy w obsłudze oraz wydajny sprzęt.

W asortymencie znajdują się między innym drukarki atramentowe w technologii niezasychającej dyszy, dzięki czemu nie trzeba czyścić głowicy po każdym użyciu czy płukać jej rozpuszczalnikiem przy dłuższych przestojach. Urządzenie drukuje napisy na metalu, stali, szkle, folii, aluminiowych puszkach, tekturze, kablach, drewnie czy tworzywie sztucznym. Ponadto firma oferuje modele przeznaczone do oznaczania żywności, np. jajek, kosmetyków czy wyrobów farmaceutycznych. Inną propozycją jest laser CO2, który wyróżnia się precyzją i szybkością działania. Co więcej, sprzęt można dowolnie konfigurować, dostosować do indywidualnych potrzeb. Urządzenie posiada wygodny, intuicyjny w obsłudze interfejs. Do znakowania kartonów świetnie sprawdzą się artykuły marki ALE. Podmiot produkuje drukarki tworzące duże, przejrzyste napisy na kartonach oraz oferuje dedykowane oprogramowanie, które umożliwia przygotowanie oznaczeń zgodnych z aktualnymi przepisami prawa. Klienci mogą nabyć także kompaktowe modele na cartridge i niezbędne akcesoria. Specjaliści zaprojektują system oraz zajmą się jego montażem w zakładzie zleceniodawcy.

Dodatkowo oferta obejmuje jet service. Wysoko wykwalifikowani pracownicy usuną wszelkie usterki z maszyn drukujących, wymienią zużyte komponenty oraz dokonają konserwacji. Fachowcy dysponują nowoczesnymi narzędziami, a magazyn jest wypełniony doskonałej jakości częściami zamiennymi, więc wszystkie naprawy zostaną wykonane profesjonalnie i szybko.

Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to gwarancja zakupu urządzeń najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zamówienia. Z pewnością każdy zleceniodawca będzie zadowolony.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/
Dodano: 2023-07-16
Telefon: 61 893 55 50
Miejscowość: Komorniki
Adres: Poznańska 180
Kod pocztowy: 62-052

Źródła:
https://drukarkiprzemyslowe.pl/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22