Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Proinspect Group Marek Złoto

https://bezpiecznypracownik.com/


Kwestia zakupu różnego rodzaju artykułów BHP właściwie nie podlega dyskusji, gdyż jest to wymagane przez prawo - pracodawca musi na przykład zapewnić swym pracownikom odzież roboczą i stosowne akcesoria, które będą chronić ich w pracy. Często też określone produkty wybiera się ze względów praktycznych oraz w celu zapewnienia innym osobom czy sobie bezpieczeństwa, ale też wygody, higieny i innych korzyści. Nie warto na tym oszczędzać, gdyż każdy z produktów z rodziny BHP jest przydatny i niezawodny, a przy tym za zakup ich pełnej gamy wcale nie trzeba przepłacać. Możliwość zakupienia odzieży roboczej, sprzętu, środków ochrony czy produktów PPOŻ daje hurtownia sprzętu BHP z Opola, która ma bardzo rozbudowaną ofertę. Każdy zatem może znaleźć w niej wszystko, czego potrzebuje lub co jest niezbędne w jego zakładzie pracy, także ze względu na obowiązujące przepisy prawa.

Wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach

Jak mogą tego spodziewać się potencjalni klienci, hurtownia oferuje niskie ceny swoich produktów. Jest to ważne szczególnie dlatego, że jednocześnie prezentują one bardzo wysoką jakość. Doskonale spełniają swe zadanie, co jest istotne zwłaszcza w przypadku produktów zapewniających bezpośrednią ochronę pracowników przed różnego rodzaju zagrożeniami, a także są trwałe. Nikt nie chce zbyt szybko ponownie kupować odzieży roboczej czy butów, wybieranie produktów, które mogą posłużyć długi czas, jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem.

Pełna gama akcesoriów

Pula produktów BHP i PPOŻ jest bardzo rozbudowana, a w sklepie BezpiecznyPracownik.com znaleźć można wszelkie artykuły tego rodzaju. Zaliczają się do nich między innymi:

  • wszelkiego rodzaju ubrania robocze, dedykowane dla przedstawicieli różnych zawodów,
  • obuwie robocze do różnych zakładów pracy,
  • elementy chroniące poszczególne części ciała, jak gogle chroniące oczy, zatyczki i słuchawki chroniące słuch, rękawice w różnych wariantach, maski do ochrony dróg oddechowych itp.,
  • produkty chroniące przed upadkiem - szelki, uprzęże,
  • elementy ochrony przeciwpożarowej, wraz z oznaczeniami,
  • apteczki,
  • środki higieniczne.








Wystaw opinię firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://bezpiecznypracownik.com
Dodano: 2019-05-20
Telefon: 48 508 286 884
Miejscowość: Opole
Adres: Wspólna 3A
Kod pocztowy: 45-837

Źródła:
https://bezpiecznypracownik.com/


Podobne Firmy

AZTECH
ul. 47220 Kędzierzyn Koźle, Powstańców 70
K2-dzwig
ul. 48304 Nysa, Nowogródzka 6
Graintech Sp. z o.o.
ul. 49318 Skarbimierz-Osiedle, Akacjowa 2E