Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Akademia Face

Wystąpienia publiczne - jaka firma prowadzi takie szkolenia?


Wystąpienia przed publicznością to dla wielu osób wyzwanie. Rozwiązaniem pomagającym na zniwelowanie stresu czy innych nieprzyjemnych odczuć związanych z koniecznością przemawiania przed tłumem może być skorzystanie z profesjonalnej pomocy trenera-specjalisty w zakresie wystąpień publicznych. Takie wsparcie można uzyskać dzięki ofercie dostępnej na stronie akademiaface.com. Pod podanym linkiem działa firma, której domeną jest prowadzenie szkoleń z zakresu efektywnej komunikacji oraz marketingu. Prowadzący kursy to osoby, które swoją wiedzę i umiejętności czerpią nie tylko z teorii, ale również z wieloletniej praktyki. Na co dzień wykonują zawody, w których podstawą jest odpowiednie przekazywanie treści do wąskiego i szerokiego grona odbiorców.

Warto zapoznać się z programem warsztatów z zakresu wystąpień publicznych. To szkolenia, które powstały w związku z dostrzeżonym zapotrzebowaniem rynkowym. Ich zakres jest adekwatny do oczekiwań osób prywatnych, przedstawicieli biznesu, podmiotów społecznych czy też instytucjonalnych. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość poznać własne słabe strony w zakresie umiejętności przekazywania treści oraz uczą się, w jaki sposób je wyeliminować. Słuchają o technikach, dzięki którym można zwiększyć efektywność przekazu, zwiększyć zainteresowanie odbiorców poprzez odpowiednie operowanie głosem i stosowanie właściwie dobranej gestykulacji, jednocześnie umiejętnie podkreślając swoje cechy, takie jak charyzma, przebojowość, elokwencja.

Prowadzący szkolenia wierzą, że umiejętności interpersonalne nie tylko można, ale wręcz należy ćwiczyć, by były one przydatne w codziennym życiu i stanowiły dodatkowy atut w wielu sytuacjach, nie tylko w biznesie czy karierze medialnej. Zakres tematyczny kursów stale się zwiększa. Obecnie firma jest w stanie przygotować spotkanie nie tylko dla osób posługujących się jedynie językiem polskim. Wykładowcy porozumiewają się także po angielsku i niemiecku, więc z oferty mogą skorzystać również obcokrajowcy.

Umiejętności zdobyte podczas szkoleń z wystąpień publicznych należą do grupy kwalifikacji miękkich, coraz bardziej cenionych nie tylko we współczesnym marketingu, ale także w sektorze gospodarczym i przemysłowym. Stanowią uzupełnienie kompetencji liderów, kadry zarządczej, pozwalają zwiększać efektywność pracy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://akademiaface.com/
Dodano: 2023-09-16
Telefon: +48 501 301 773
Miejscowość: Warszawa
Adres: Opaczewska 67a
Kod pocztowy: 02-201

Źródła:
https://akademiaface.com/prezentacje-publiczne/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18