Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


WECREO

Platforma LMS - jakie korzyści daje?


Trudno wskazać pracownika, z jakiejkolwiek branży, który nie musiałby od czasu do czasu odbyć jakiegoś kursu czy szkolenia. Jest to związane z przepisami prawa, wymagającymi choćby cykliczne odbywanie szkoleń z zakresu BHP, a także dynamicznym rozwojem wszelkich sektorów gospodarki oraz poszczególnych firm. O szkolenie swych pracowników zadbać muszą w dużej mierze pracodawcy, a firma Wecreo ma wygodne i efektywne rozwiązania w tym zakresie.

Doświadczone w branży szkoleń przedsiębiorstwo jest w stanie stworzyć dla każdego klienta platformę edukacyjną do szkoleń pracowników. Można na niej zamieszczać wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy, jakie pracownik musi odbyć, czy to w momencie rozpoczynania pracy (onboarding), czy kiedy zmieniają się przepisy, wdrażane są nowe produkty i usługi bądź awansuje on. W dodatku ważną korzyścią, jaką daje dostarczana przez firmę i indywidualnie personalizowana platforma LMS, jest możliwość wytyczania osobnych ścieżek edukacyjnych dla każdego z pracowników czy na przykład grup pracowników. Ma to ogromne znaczenie, gdyż wymagania dotyczące poszczególnych stanowisk, działów, osób, mogą być bardzo różne. Poza tym na platformie można wygodnie monitorować postępy pracowników, co pozwala na sprawdzanie, na jakim etapie są nauki, jak im idzie odbywanie przypisanych im kursów itp. Dla obu stron, tj. pracodawcy i pracownika, jest to wygodna forma nauki oraz kontrolowania jej postępów, ale to nie wszystkie zalety, jakie ma ta platforma. Jej liczne walory sprawiają, że na inwestycję w nią decyduje się coraz więcej osób, doceniających między innymi fakt, że szkolenia mogą mieć różne formy. Wystarczy dostarczyć wykonawcy odpowiednie treści, by wszystkie znalazły się na platformie, przy czym firma może zadbać o ich atrakcyjne podanie. Warto, by nie były to tylko nagrania z monologami czy pliki tekstowe - wykonanie wykresów czy zamieszczenie grafik można zlecić firmie, wiedzącej, co zrobić, by szkolenia były ciekawe, atrakcyjne i angażujące. Osiągnięcie takich celów jest możliwe w każdym przypadku, bez względu na to, w jakiej branży się działa i jakie treści poruszają szkolenia i kursy.

W dodatku platforma ma budowę modułową. Zawsze można w miarę potrzeb umieszczać na niej nowe treści, np. w związku ze zmianami zachodzącymi w przepisach czy zasadach działania, jedne treści usuwać, inne uzupełniać itp.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wecreo.com
Dodano: 2023-10-16
Telefon: 664 113 911
Miejscowość: Warszawa
Adres: al. Jana Pawła II 27
Kod pocztowy: 00-867

Źródła:
https://www.wecreo.com/weblog/co-to-jest-platforma-lms-i-do-czego-sluzy


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18