Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


REMITECH RENATA MICHALSKA

Jak wybrać odpowiedni przenośnik rolkowy?


Przenoszenie towarów wymaga dużej ostrożności. Warto wiedzieć, jakie urządzenia i akcesoria taśmowe sprawdzają się do tego najlepiej. Dzięki temu można uniknąć uszkodzenia produktów i związanych z tym strat oraz przyspieszyć pracę. Na stronie internetowej pod adresem remitech.pl znajduje się oferta nowoczesnych przenośników rolkowych. Jak wybrać odpowiedni model?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na standard wykonania rolek. Najlepsze konstrukcje wyróżniają się:

  • wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne,
  • integracją z systemem kontroli, która jest możliwa dzięki zastosowaniu sterowników elektrycznych,
  • łatwością montażu, demontażu i konserwacji.

Przenośniki rolkowe wykonywane są z metali nierdzewnych i starannie dobranych tworzyw sztucznych. Ich powierzchnia zostaje powleczona warstwą antykorozyjną, co dodatkowo zwiększa ich wytrzymałość oraz sprawia, że nadają się do użytku w różnych warunkach. Nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem wilgoci. Ponadto przedsiębiorca może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Sprzedawcy proponują na przykład malowanie proszkowe rolek na wybrany przez klienta kolor z palety RAL.

Jak wybrać odpowiedni przenośnik rolkowy? Ważne są jego wymiary. Trzeba zastanowić się, do jakich towarów będą przeznaczone. Rolki z napędem doskonale sprawdzają się na przykład w zakładach produkcyjnych i sortowniach paczek, gdzie służą do przenoszenia kartonów. Warto korzystać ze wsparcia producenta, który doradzi przy zakupie produktu oraz wyjaśni, w jaki sposób można go spersonalizować. W ramach współpracy z firmą można liczyć nie tylko na dostawę przenośnika, ale także jego montaż we wskazanym miejscu. Wykonawca gwarantuje także usługi konserwacyjne i sprawne naprawy w przypadku awarii.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://remitech.pl/
Dodano: 2023-10-13
Telefon: 48535388380
Miejscowość: Czersk
Adres: Książąt Mazowieckich 15
Kod pocztowy: 05-530

Źródła:
https://remitech.pl/przenosniki-rolkowe/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18