Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


City Tools

City Tools - narzędzia dla profesjonalistów i przydatne w każdym domu


W każdym domu od czasu do czasu trzeba wykonać  jakieś proste prace, związane nie tylko z naprawami, ale też na przykład składaniem mebli przeznaczonych do samodzielnej budowy, wieszaniem obrazów itp. Oznacza to, że w każdym domu potrzebne są pewne narzędzia, przede wszystkim podstawowe, jak młotki i śrubokręty. Większość osób jednak, zwłaszcza mężczyzn, potrzebuje znacznie więcej produktów do napraw czy majsterkowania. Wszystkie je można znaleźć w sklepie City Tools. Jego oferta przeznaczona jest nie tylko dla profesjonalistów z różnych branż, jak budowlana czy instalacyjna, ale też właśnie amatorów - wiele z produktów ma bardzo prostą obsługę.

W miejscu tym, mogącym pochwalić się niezwykle szeroką ofertą, znaleźć można wszelkie narzędzia, czy to do cięcia, szlifowania, czy wbijania. To na przykład różnego rodzaju szlifierki, młoty udarowe, kompresory, odkurzacze przemysłowe, wiertarki, a także pomniejsze akcesoria, jak wkrętaki i śrubokręty, haki czy łapki do wyjmowania gwoździ - to na przykład poręczny i wytrzymały produkt opisany na stronie https://citytools.pl/narzedzia/inne/lapka-do-usuwania-gwozdzi-i-listew-przypodlogowych-254-mm-milwaukee. Wszystkie dostępne produkty są przypisane do odpowiednich kategorii, dzięki czemu znalezienie tego, czego się potrzebuje nie jest problemem nawet w obliczu faktu, że asortyment jest bardzo szeroki.

Wysokiej jakości produkty są często łatwe w użyciu, co przydaje się nie tylko amatorom, ale też profesjonalistom - ergonomiczne sprzęty przyspieszają wykonywanie prac, mają je ułatwiać, a nie utrudniać, a także zapobiegać zmęczeniu. Odpowiadają za to na przykład stabilne konstrukcje, minimalizujące drgania czy inne niekorzystne zjawiska.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://citytools.pl/
Dodano: 2023-11-14
Telefon: 534 606 000
Miejscowość: Lublin
Adres: Chemiczna 11i
Kod pocztowy: 20-329

Źródła:
https://citytools.pl/narzedzia/inne/lapka-do-usuwania-gwozdzi-i-listew-przypodlogowych-254-mm-milwaukeeAutor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. 20801 Lublin, Żołnierska 7
Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu
ul. 22400 Zamość, Pereca 2
Abak System Sp. z o. o.
ul. 20411 Lublin, Wolska 11A