Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o.

Hurtownia elektryczna w Częstochowie – z czyich usług skorzystać?


Znalezienie dobrze wyposażonej hurtowni elektrycznej to trudne i czasochłonne zadanie, zwłaszcza w przypadku przedsiębiorców, którzy potrzebują specjalistycznych komponentów pochodzących od różnych producentów polskich i zagranicznych. Jak wybrać odpowiednie miejsce w Częstochowie?

Przede wszystkim należy określić swoje potrzeby. Niektórzy elektrycy korzystają jedynie z podstawowego osprzętu, natomiast inni zajmują się projektowaniem i montażem zaawansowanych instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych, biurowcach czy rozmaitych obiektach komercyjnych. Ta grupa fachowców potrzebuje sklepu, który ma rozbudowany asortyment zawierający artykuły wielu różnych producentów. Dobrze zaopatrzona hurtownia powinna sprzedawać wszelkie niezbędne części do stworzenia kompletnej instalacji elektrycznej, np. różnego typu kable, przewody, gniazda internetowe, rozdzielnie czy elementy przeznaczone do budowy systemu bezpieczeństwa (oświetlenie awaryjne, czujniki) czy artykuły dostosowane do montażu paneli fotowoltaicznych. Świetnym pomysłem jest wybór miejsca, które dodatkowo sprzedaje niezbędne narzędzia i inne elementy wyposażenia elektryka. Poza tym najlepsze hurtownie oferują również profesjonalne doradztwo. Jest to bardzo ważne, gdy klient poszukuje nowych rozwiązań i potrzebuje pomocy doświadczonego specjalisty.

Doskonałej jakości produkty pochodzące od renomowanych marek ma w swojej ofercie przedsiębiorstwo KOPEL. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkudziesięciu lat działalności w branży firma doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować rozmaite artykuły w przystępnych cenach. Hurtownia elektryczna ma oddział w Częstochowie oraz kilku innych miastach w Polsce. Asortyment zawiera:

  • oświetlenie i osprzęt (oprawy drogowe, parkowe, ogrodowe, ozdobne oraz przeznaczone do mieszkań, biur i obiektów użyteczności publicznej),

  • aparaturę elektryczną (przemienniki częstotliwości, transformatory NN i SN, regulatory, analizatory, mierniki, złączki instalacyjne),

  • przewody gołe i izolowane, kable, mufy, głowice oraz uchwyty i mocowania,

  • taśmy izolacyjne i ostrzegawcze,

  • elementy systemu fotowoltaicznego oraz pompy ciepła.

Zakup najwyższej klasy elementów do instalacji elektrycznych to gwarancja bezpieczeństwa. Warto zrobić zakupy w sprawdzonej hurtowni.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kopel.pl/
Dodano: 2023-12-24
Telefon: 56 669 14 86
Miejscowość: Toruń
Adres: Polna 107
Kod pocztowy: 87-100

Źródła:
https://www.kopel.pl/oddzialy/oddzial-czestochowa-sikorskiego-131Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
ul. 85010 Bydgoszcz, Dworcowa 100
Zwiedzaj Toruń
ul. 87100 Toruń, Bażyńskich 8
Amber Store
ul. 82200 Malbork, Główna 16