Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Zając

Kancelaria adwokacka w Poznaniu


Stanowi ona przestrzeń do pracy zarówno dla adwokatów, jak i aplikantów adwokackich, którzy przygotowują się do wykonywania zawodu adwokata. Kancelarie adwokackie mogą specjalizować się w różnych dziedzinach prawa, takich jak prawo cywilne, prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze czy prawo administracyjne, oferując zakres usług prawnych dostosowanych do potrzeb klientów.

Usługi oferowane przez kancelarie adwokackie

Głównym celem działalności kancelarii adwokackiej jest świadczenie pomocy prawnej klientom, którzy potrzebują wsparcia w rozwiązywaniu problemów prawnych. Do typowych usług oferowanych przez kancelarie adwokackie należą między innymi:

  1. Doradztwo prawne – udzielanie porad i konsultacji prawnych, pomoc w interpretacji przepisów prawa, analizowanie dokumentów prawnych, doradzanie w zakresie możliwych rozwiązań prawnych.
  2. Reprezentacja przed sądami i organami administracji – reprezentowanie klientów w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych oraz przed innymi organami państwowymi i samorządowymi.
  3. Prowadzenie negocjacji – pomoc w negocjacjach między stronami, mediacje oraz działania mające na celu polubowne rozwiązywanie sporów.
  4. Sporządzanie i opiniowanie dokumentów prawnych – przygotowywanie umów, pism procesowych, apelacji, skarg, wniosków i innych dokumentów prawnych.
  5. Obsługa prawna przedsiębiorstw – doradztwo prawne dla biznesu, wsparcie w zakresie prawa spółek, prawa pracy, prawa handlowego, a także reprezentacja firm w sporach sądowych i negocjacjach.

Kancelarie adwokackie mogą być prowadzone indywidualnie przez jednego adwokata lub mogą przybierać formę większych jednostek organizacyjnych, w których pracuje wielu adwokatów i aplikantów adwokackich. W zależności od rozmiaru i specjalizacji, kancelarie mogą oferować usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom czy organizacjom.

Kancelaria adwokacka w Poznaniu zajmuje się sprawami osób fizycznych i przedsiębiorców mieszkających w tym mieście oraz okolicach. Pierwsze spotkanie ma formę konsultacji  na której udzielane są szczegóły współpracy. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://adwokatzajac.pl/
Dodano: 2024-01-30
Telefon: 604 189 269
Miejscowość: Poznań
Adres: Paderewskiego 6
Kod pocztowy: 61-770

Źródła:
https://adwokatzajac.pl/kancelaria/kancelaria-adwokacka-poznan/


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22