Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Netpaka.eu

Giełda transportowa Netpaka - jedyna taka w Polsce


Jeśli szukasz ciekawych ofert spedycyjnych w interesującej Cię kategorii ładunków, serwis internetowy Netpaka.eu będzie miejscem, w którym znajdziesz setki aktualnych zleceń od osób prywatnych i przedsiębiorstw działających w wielu branżach. Serwis to nic innego jak internetowa giełda transportowa dedykowana zleceniodawcom i przewoźnikom, którzy poszukują nowych zleceń lub dysponują niezagospodarowaną przestrzenią załadunkową.

Serwis to ogólnodostępna i co warte podkreślenia, bezpłatna platforma ogłoszeniowa dedykowana wszystkim osobom zainteresowanym przewozami różnych kategorii ładunków. W celu zapewnienia łatwego dostępu do interesujących danego przewoźnika określonych kategorii ładunków zlecenia są katalogowane i przypisywane do jednej z kilkunastu grup produktowych. Są to m.in. ładunki standardowe, palety, paczki, samochody, maszyny rolnicze, inne pojazdy, materiały sypkie, przeprowadzki czy ładunki delikatne. Przy każdym ogłoszeniu znajduje się informacja na temat rodzaju ładunku do przewiezienia, miejscu jego odbioru i dostawy. Ogłoszenie spedycyjne zawiera również informacje o masie ładunku i sugerowanym środku transportu, a także o orientacyjnym dystansie, jaki trzeba pokonać, by dany ładunek dowieźć na miejsce przeznaczenia. Zlecenia mogą być składane zarówno przez osoby prywatne, jak i przez firmy, co oczywiście również jest uwzględniane w szczegółowej informacji opisującej każde zlecenie. By móc skontaktować się z wybranym zleceniodawcą, wystarczy zarejestrować się systemie. Co warte podkreślenia, platforma jest bezpłatna, ale jej użytkownicy są na bieżąco weryfikowani. Dzięki temu osoby składające zlecenia spedycyjne mają pewność, że zlecenia obsługiwane są przez profesjonalnych przewoźników, a nie przez przypadkowe osoby.

Powszechna dostępność i darmowy charakter giełdy transportowej sprawia, że jest to popularne narzędzie w rękach wielu firm przewozowych. Jest to również doskonała opcja dla każdego podmiotu, któremu zależy na zleceniu przewozu określonej kategorii ładunku i szybkiemu dotarciu do przewoźnika, który podejmie się realizacji takiego zlecenia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://netpaka.eu/
Dodano: 2019-06-13
Telefon:
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Powstańców Śląskich 54
Kod pocztowy: 42-700

Źródła:
https://netpaka.eu/Autor: Igor Adamski


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12
SiApre
ul. 42520 Dąbrowa Górnicza, Oświecenia 4