Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Agencja Reklamowa BrandTailors

https://wypromujemy.com/ | Promowanie Instagrama firma


Zmienia się świat i zmieniają się nawyki użytkowników Internetu, którzy są klientami najróżniejszych branż. Media społecznościowe dawno przestały być wyłącznie atrakcyjnymi komunikatorami i źródłami rozrywki – to potężne narzędzia biznesowe, dzięki którym można wnieść swoje przedsiębiorstwo na nowy, niespodziewanie wysoki poziom.

Według szacunków, w samych Stanach Zjednoczonych 7 na 10 firm korzysta z Instagrama. Ten portal społecznościowy, choć nie ma tylu użytkowników co Facebook, jest dziś potężnym i podstawowym narzędziem komunikacji z potencjalnymi i obecnymi klientami. Dlaczego?

Można by długo opisywać fenomen Instagrama. Najprościej mówiąc: żyjemy w kulturze obrazkowej, dlatego wygodne przewijanie zdjęć czy krótkich materiałów wideo najbardziej odpowiada naszym nawykom poznawczym. Poza tym wyrazisty Instagram jest czytelny i atrakcyjny dla oka. Dobry profil jest po prostu „fajny” – niezależnie od tego, czy prowadzi go młoda mama, popularny sportowiec, niezależny podróżnik, czy właśnie firma.

W wielu branżach wybiera się Instagram jako jeden z kluczowych portali społecznościowych do promocji marki. Treści wizualne skutecznie sprzedają i perswadują. Instagram zmienia się zresztą dla użytkowników firmowych, dając możliwości wglądu w statystyki czy tworzenia modułu kontaktowego albo dojazdowego. Oczywiście, aby obecność na Instagramie przynosiła zyski, niezbędne jest zaangażowanie użytkowników. Duża liczba obserwujących i duża liczba polubień to baza, na której można zbudować duży sukces marki.

W kontekście powyższych rozważań warto polecić system wypromujemy.com. Jego zadanie to promowanie Instagrama firmy tak, aby profilowi przybywało odwiedzin, obserwujących, kliknięć w adres strony internetowej czy bezpośrednich połączeń telefonicznych. Automatyzacja interakcji oszczędza czas, który trzeba by poświęcić na wyszukiwanie ciekawych profili do obserwowania czy reakcji na komunikaty. System pozwala filtrować, wyciszać, wysyłać wiadomości powitalne, cofać obserwowanie i dodawać do obserwowanych czy „serduszkować” posty. Wszystko według algorytmów, z ogromną wygodą dla klienta. A co najważniejsze z efektami – miesięcznym wzrostem potencjalnych klientów na poziomie 500–2000 osób!

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wypromujemy.com/
Dodano: 2019-06-22
Telefon: 731 647 648
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Rzeczypospolitej 4
Kod pocztowy: 80-369

Źródła:
https://blog.wypromujemy.com/dlaczego-warto-promowac-profil-firmowy-na-instagramie/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. 84104 Jastrzębia Góra, Górna 3
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. 80001 Gdańsk, Orzechowa 5