Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Beauty-Art

https://beautyart.pl/ - Kursy wizażu Warszawa


Wiele kobiet kocha makijaż, gdyż nie tylko sprawia on, że stają się piękniejsze, ale jednocześnie pozwala wyzwolić swoje pragnienia i pasje. Dla wielu Pań wizaż jest nie tylko sposobem na polepszenie wyglądu, ale stanowi on hobby. Takie wizażystki są cenione na rynku kosmetycznym najbardziej – pełne pasji i zaangażowania. Zdolności i umiejętności, a także kreatywność i pozytywne nastawianie nie są jednak wystarczające do tego, by móc wykonywać profesjonalne makijaże. Co zatem zrobić, by zostać wykwalifikowaną wizażystką, która może świadczyć usługi? O tym poniżej.

 

Pierwszym krokiem, który prowadzi do uzyskania tytułu wizażystki, jest zapisanie się na specjalny kurs wizażu. Takie kursy prowadzone są przez wiele ośrodków naukowych. Stąd też tak naprawdę nie jest trudno znaleźć taką ofertę w pobliżu miejsca zamieszkania. Szkoła Beauty Art organizuje na przykład kursy wizażu w Warszawie, które skierowane są do kobiet w różnym wieku i o różnym poziomie wiedzy i umiejętności. Na kurs mogą z powodzeniem zapisać się zarówno Panie, które miały już styczność z takimi szkoleniami jak też te całkowicie początkujące. Kurs wizażu trwa rok, a w tym okresie każda uczestniczka nabywa wiedzę teoretyczną, jak też praktyczną z zakresu makijażu.

Program kursu porusza między innymi zagadnienia takie jak:

 

  • makijaż wieczorowy
  • makijaż ślubny
  • makijaż ciała
  • makijaż telewizyjny
  • dobieranie makijażu do fryzury
  • kreowanie wizerunku
  • charakteryzacja filmowa oraz teatralna
  • makijaż etniczny

Co musi zrobić kandydatka, by dostać się na kurs?

Wystarczy, że przygotuje jedno zdjęcie, świadectwo szkolne oraz wypełni stosowny formularz. Następnie należy uiścić opłatę związaną z kosztem nauki. Cena kursu nie jest wygórowana, co jest wielkim atutem tejże oferty. Nauka wizażu jest bardzo przyjemna, ale niezbędne jest tu zaangażowanie i otwartość na wiedzę i nowości. Dodatkowo plusem jest kreatywność i predyspozycje manualne. Kurs zakończony jest zawsze egzaminem, którego zaliczenie decyduje o zdobyciu tytuły wizażystki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://beautyart.pl/
Dodano: 2019-09-08
Telefon: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Źródła:Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a