Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Adwokat Łódź


Kompleksowa obsługa prawna, jaka jest oferowana przez dobre kancelarie adwokackie, to nie luksusowa usługa, ale normalna sytuacja, jaka może się przytrafić każdemu. Za pośrednictwem strony internetowej lodz-adwokat.pl skonsultować się można z renomowanym adwokatem z Łodzi, który pomaga nie tylko mieszkańcom tego miasta, ale też innych miejscowości, którzy zgłoszą się po pomoc prawną. Ta profesjonalna kancelaria adwokacka zajmuje się bardzo skuteczną i profesjonalną obsługą prawną klientów w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego. 

W ramach prawa karnego pomoc można uzyskać w zakresie prawa wykroczeń, karnego wykonawczego, zobowiązań, spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego. Dostępna jest również pomoc w dziedzinie egzekucji cywilnej i prawa pracy. Jako bardzo doświadczony adwokat z dużą praktyką Monika Kitsch-Kwasiborska udziela porad prawnych, a ponadto sporządza opinie prawne, pisma procesowe, w tym również środki zaskarżenia, a także pomoc według jakichkolwiek indywidualnych potrzeb. Można liczyć na usługi adwokata w formie kompleskowej reprezentacji przed sądami i organami na terenie Łodzi oraz okolic, a w razie takiej potrzeby także w innych miastach. Gwarantowane są bardzo wysoka jakość i szeroki zakres usług w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. 

Adwokat podejmuje się reprezentowania w trakcie spraw karnych i rozwodów, jednocześnie reprezentując bardzo wysokie standardy etyczne. Gwarantowana jest dyskrecja, pełne zaangażowanie i dbałość o dobro klienta. Co jednak również jest niezmiernie ważne, klienci mogą liczyć na ludzkie traktowanie, pełne empatii i zrozumienia. W trudnych sytuacjach życiowych bywa to równie ważne jak sama skuteczność przed obliczem sądu. O staranności w działaniu w imię klientów może zaświadczyć fakt, że kancelaria pozostaje w stałej współpracy z licznymi przedsiębiorcami. 

Za każdym razem klient może liczyć na dokładne przeanalizowanie problemu, z którym się zjawia. Wszystkie sprawy karne, problemy z pracodawcami, w tym te dotyczące firm zatrudniających, sprawy rozwodowe i inne przypadki są traktowane bardzo indywidualnie, ze świadomością jak trudne są dla klienta spory o opiekę nad dzieckiem albo o oczyszczenie się z zarzutów. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.lodz-adwokat.pl/
Dodano: 2019-10-17
Telefon: 664-137-647
Miejscowość: Łódź
Adres: Kossaka 9
Kod pocztowy: 93-213

Źródła:
https://www.lodz-adwokat.pl/


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
greentex24
ul. 50505 Wrocław, Nyska 61a