Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Advantis

Advantis - Kurs angielskiego dla firm w krakowie


Nie ulega wątpliwości, że w bardzo wielu przedsiębiorstwach obecnie podejmuje się wyzwania o charakterze międzynarodowym. W takich sytuacjach ważne są umiejętności lingwistyczne, ponieważ z kontrahentami z zagranicy trzeba przecież nawiązać porozumienie. Często potrzebny jest tutaj zarówno język ogólny, jak i biznesowy. Z tego właśnie względu rozwijanie kompetencji w zakresie języków obcych jest nieraz bardzo istotne. Często wybierany jest tutaj oczywiście język angielski, ponieważ używa się w wielu miejscach na świecie i jest bardzo popularny. W przypadku przedsiębiorstw nieraz istotne jest także to, aby zatrudniona załoga potrafiła komunikować się w języku obcym.

Rynek oferuje tutaj wiele możliwości edukacyjnych, ponieważ mnóstwo firm działa właśnie na tym polu. Jednym z takich przedsiębiorstw jest Advantis. Jeśli chodzi o kurs angielskiego dla firm w Krakowie, współpraca z tym podmiotem może okazać się jedną z bardzo atrakcyjnych i interesujących opcji. Warto dokładnie zapoznać się z jego ofertą.

Wskazana firma ma do zaproponowania swoim klientom zarówno kursy językowe przeznaczone dla przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Zainteresowani usługami edukacyjnymi z obszaru lingwistyki mogą znaleźć tutaj kursy obejmujące takie języki jak:

  • angielski
  • hiszpański
  • włoski
  • francuski
  • rosyjski

Zajęcia prowadzone są tutaj zarówno w trybie indywidualnym, w niewielkich, a także dużych grupach, w zależności od potrzeb i preferencji klienta. W ofercie wspomnianego podmiotu znaleźć można zajęcia z dojazdem do klienta, a także takie prowadzone w trybie zdalnym.

W dzisiejszych czasach języki obce mogą się nieraz przydać w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Zarówno w sytuacjach o charakterze osobistym, jak i służbowym kompetencje lingwistyczne mogą okazać się naprawdę potrzebne. Warto rozważyć opcje ukierunkowane na rozwijanie swoich umiejętności w tym obszarze. Na rynku jest ich dostępnych mnóstwo, dlatego też trzeba przeprowadzić dokładną analizę własnych potrzeb, preferencji, a także oczekiwań w tym zakresie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://advantis.pl/
Dodano: 2019-10-27
Telefon: 22 839 79 08
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wspomnień 18
Kod pocztowy: 04-860

Źródła:
https://advantis.pl/angielski-dla-firm-krakow-warszawa/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Centrum Medyczne MEDGEN
ul. 02954 Warszawa , Wiktorii Wiedeńskiej 9a