Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

http://www.dwdanusia.pl/ - Jastrzębia Góra zielona szkoła


Nauka jest bardzo ważna i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. Jednak większość osób cofając się do lat młodości, to nie lekcje wspomina z rozrzewnieniem. To wycieczki szkolne, czyli zielone szkoły pamięta się przez długie lata. To na nich integruje się klasa i przeżywa się pierwsze miłości.

Dyrektorzy szkół, którzy szukają miejsca na taką wycieczkę, powinni zajrzeć na dwdanusia.pl. Jest to strona domu wczasowego z Jastrzębiej Góry. Zielona szkoła nad Bałtykiem to wydarzenie, które wszyscy uczniowie i nauczyciele będą miło wspominać.

Polecany pensjonat znajduje się w dogodnej lokalizacji. Od bałtyckiej plaży dzieli go zaledwie 250 metrów. Na młodzież oraz ich opiekunów czekają komfortowo wyposażone pokoje. Do dyspozycji są pokoje od jedno- do czteroosobowy, łącznie blisko 50 miejsc. Istnieje możliwość wynajmu całego bądź części pensjonatu. Cena wynajmu dla grupy zorganizowanej jest zawsze ustalana indywidualnie. W ramach rabatu cenowego można liczyć, m.in. na:

  • darmowy pobyt kierowcy wycieczki,
  • bezpłatny pobyt opiekuna wycieczki – z rabatu może skorzystać 1 opiekun przypadający na grupę około 15-osobową.

O warunki udzielania rabatu warto zapytać przy rezerwacji terminu wycieczki. Najczęściej jest to maj, czerwiec lub wrzesień. Rezerwacji wybranego terminu można dokonywać online lub telefonicznie.

Na stronie znajduje się nie tylko elektroniczny kalendarz rezerwacji. Opublikowano tam także warunki pobytu oraz zasady ofert promocyjnych.

Jeśli chodzi o wyżywienie, właściciele pensjonatu są otwarci na indywidualne zamówienia grupy. Przy rezerwacji pobytu można zamówić od 1 do 4 posiłków dziennie. Pensjonat może zagwarantować dzieciom i młodzieży, m.in.:

  1. Organizację ogniska i dyskoteki.
  2. Mecze siatkówki.
  3. Stół do tenisa stołowego.
  4. Dodatkowe zajęcia z animatorem. Ich program zawsze jest konsultowany z nauczycielami i dostosowany do wieku dziecka.

Pracownicy pensjonatu mogą też pomóc w organizacji wycieczek na Półwysep Helski czy po Trójmieście. Jeśli zaś nauczyciele zechcą przeprowadzić zajęcia z uczniami, to do dyspozycji będą mieli jadalnię. Rzecz jasna, muszą się one odbywać poza godzinami wydawania posiłków. Wszystko po to, aby nie zakłócać pobytu innych pensjonariuszy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.dwdanusia.pl/
Dodano: 2019-12-12
Telefon: 58 7744775
Miejscowość: Jastrzębia Góra
Adres: Górna 3
Kod pocztowy: 84-104

Źródła:
http://www.dwdanusia.pl/sub,pl,grupy-organizowane--zielone-szkoly.html


Podobne Firmy

Agencja Reklamowa BrandTailors
ul. 80369 Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4
Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. 82200 Malbork, Głowackiego 111
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. 80001 Gdańsk, Orzechowa 5