Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Racoon Polska

Włosy do przedłużania


Piękno każdej kobiety to przede wszystkim zadbane włosy. Niezależnie, czy są one krótkie, czy też długie wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Sporo kobiet noszących krótko ścięte fryzury decyduje się na zmiany w swoim wyglądzie. Mogą się one zacząć od całkiem nowego uczesania. Niestety, decydując się na długą fryzurę potrzeba mnóstwa czasu, by włosy mogły odpowiednio urosnąć. Naprzeciw oczekiwaniom klientek, które nie lubią czekać, a zależy im na osiągnięciu możliwe jak najlepszego wyglądu włosów swoją ofertę kieruje salon Racoon. Takim rozwiązaniem są włosy do przedłużenia. Są one naturalne, co sprawia, że ich wygląd nie będzie się różnił od naturalnie rosnących na głowie klientki włosów.

Od ponad 20 lat firma wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie m.in. w kwestii profesjonalnego przedłużania włosów. Wyznaczenie nowych trendów i standardów w branży kosmetycznej to czynniki wpływające na opinię przedsiębiorstwa, zarówno wśród klientów, jak i współpracujących salonów. W swojej pracy styliści zawsze korzystają ze sprawdzonych preparatów do pielęgnacji, do których zaliczają się m.in. odżywki i szampony.

Włosy do przedłużania są wykorzystywane przy realizacji różnych projektów o charakterze artystycznym. Mogą być to przedstawienia teatralne, imprezy okolicznościowe, a także produkcje filmowe.

Szeroka oferta usług

Firma w swojej propozycji handlowej znalazła także miejsce na organizowanie szkoleń. Podczas swojego istnienia zdołała już przeszkolić kilka tysięcy osób w całej Polsce. Przekłada się to aktualnie na wykorzystywanie metod i produktów firmy przez ponad dwa tysiące salonów fryzjerskich, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Jako polski lider w przedłużaniu włosów, warszawskie przedsiębiorstwo ciągle dąży do doskonałości. Odkrywanie nowych, inspirujących kwestii w przedłużaniu włosów to codzienność dla wszystkich zatrudnionych stylistów. Przyświeca im chęć osiągnięcia jak najlepszych efektów w kwestii przedłużania włosów. Zadowolenie klientek jest osiągane nie tylko poprzez wykorzystanie wiedzy i umiejętności posiadanych przez kreatorów fryzur, ale także dzięki użyciu najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.racoon.pl/
Dodano: 2019-12-26
Telefon: 22 828 41 03
Miejscowość: Warszawa
Adres: Szpitalna 5
Kod pocztowy: 00--03

Źródła:
http://www.racoon.pl/


Podobne Firmy

XBS Logistics S.A.
ul. 05870 Błonie , Pass 20
Beauty-Art
ul. 00012 Warszawa, Zgoda 13
Advantis
ul. 04860 Warszawa, Wspomnień 18