Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


SiApre

Klamki mosiężne do drzwi wewnętrznych


Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Prawda ta odnosi się nie tylko do ubrań, lecz także lub przede wszystkim, do wystroju wnętrz. Wybierając styl, w jakim urządzają Państwo dom, warto postawić na ponadczasowe, szlachetne rozwiązania. Jednym z nich będzie zastosowanie elementów z tradycyjnych, trwałych materiałów zaprojektowanych i wykonanych tak, aby służyły mieszkańcom i ich gościom przez długie lata.

Pośród wielu elementów, jakie należy wybrać przygotowując się do remontu, znajdują się między innymi drzwi. Niezależnie od tego, czy wybiera się styl retro, czy nowoczesny, należy mieć na uwadze ich wytrzymałość i jakość wykonania. Ważne są również dodatkowe, mniejsze elementy uzupełniające większą całość. W przypadku drzwi będą to odpowiednie klamki lub gałki w korespondującym stylu. Sklep internetowy z ekskluzywnymi dodatkami Si Apre proponuje Państwu klamki mosiężne do drzwi wewnętrznych, dopełniające wystrój zarówno klasycznych, jak i designerskich pomieszczeń. Wykorzystany do ich produkcji mosiądz to gwarancja trwałości, a dostępne wzory zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Pośród dostępnych mosiężnych modeli znajdą Państwo bogato zdobione propozycje w stylu retro, podkreślające szykowny wystrój eleganckich wnętrz, oraz pokryte chromem lub tytanem, odpowiadające na potrzeby zwolenników nowoczesności. Dostępne na rozetach okrągłych i kwadratowych, razem tworzą bogatą gamę propozycji skierowaną do różnorodnej klienteli. Proponowane warianty, według życzenia kupującego, sprzedawane są z powłokami chromowaną, pozłacaną, brązowioną czy niklowaną. Każdy znajdzie więc coś dla siebie w tym sklepie pełnym produktów wykonanych przez najlepszych, włoskich rzemieślników. 

Ciekawostką są również niezwykłe właściwości mosiądzu potwierdzone wieloma badaniami. Naukowcy udowodnili, że miedź wykorzystywana do jego produkcji ma wpływać na zmniejszenie ilości bakterii obecnych na zawierających ją elementach. Wyposażenie wykonane z podobnych materiałów poleca się więc nie tylko do prywatnych domów, ale również do budynków użyteczności publicznej, w których higiena jest niezwykle ważna, jak np. przedszkola.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.siapre.pl/
Dodano: 2020-01-14
Telefon: 32 67 41 417
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Oświecenia 4
Kod pocztowy: 42-520

Źródła:
https://sklep.siapre.pl/klamki.htm


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12