Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


greentex24

Mopy z mikrofibry


Mopy to najważniejsze akcesoria do sprzątania. Nie ma chyba domu, w którym nie można byłoby ich znaleźć. Najpopularniejsze są modele z mikrofibry. Nie tylko są skuteczne, ale też ich cena jest korzystna. Ponadto, są wygodne i nieskomplikowane w obsłudze. Każdy z nich doskonale nadaje się do oczyszczania większych powierzchni. Niezawodne mopy z mikrofibry dostępne są w hurtowni oferującej środki czyszczące, greentex24. Wystarczy dobrać optymalny stelaż do wybranego wyrobu, a wówczas podczas mycia nie będzie trzeba się schylać.

Technologia mikrowłókien zastosowana w mopach z mikrofibry odpowiada za ich doskonałe właściwości myjące, bez potrzeby wykorzystywania jakichkolwiek środków chemicznych. Dostępne są modele z mikrofibry w dwóch wersjach:

  • rzepowej,
  • kieszeniowej.

Po umyciu podłogi można je łatwo wysuszyć i użyć ponownie. Wysokiej jakości włókna sprawiają, że nawet po kilkuset użyciach nie stracą właściwości czyszczących. Dlatego wśród środków czyszczących mopy rzepowe i kieszeniowe uważane są za produkty wyjątkowo ekonomiczne. Główną zaletą czyszczących wyrobów z mikrofibry jest ich perfekcyjna chłonność. Wysysają one precyzyjnie wszystkie mikrocząsteczki brudu. Niezależnie od tego, na jakiej zmywalnej powierzchni będą one użyte, sprawdzą się bardzo dobrze.

Mopy z mikrofibry to niezawodny sposób na sprzątanie, jaki na dodatek jest dostępny w przystępnej cenie. Gwarancją tak perfekcyjnego działania, w porównaniu z mopami tradycyjnymi jest użycie włókien poliamidowych i poliestrowych. Warto wiedzieć, że pomimo, iż cząsteczki te są aż ponad 100 razy cieńsze niż ludzki włos, to mają wyjątkowo silne działanie czyszczące. Wyroby czyszczące z mikrofibry absorbują szybko wodę i równocześnie szybko wysychają po zużyciu. Te praktyczne urządzenia powinny znaleźć się w każdym domu. Jeżeli klienci mają jakiekolwiek pytania o to, jakie przyrządy z oferty wybrać, zawsze mogą skorzystać z profesjonalnej obsługi klienta. Tam dowiedzą się, jakie są właściwości poszczególnych mopów, od wiodących producentów.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-12
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/mopy-c-10.html


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9