Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Moniuszki 7 Sp. z o. o.

Sale szkoleniowe Katowice centrum • http://moniuszki7.pl/


Ile kosztuje wynajęcie profesjonalnej sali szkoleniowej? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od wybranych przez klienta opcji. Bierze się pod uwagę między innymi:

  • ilość uczestników i rodzaj sali, w której będzie odbywać się zdarzenie,
  • wynajem dodatkowego sprzętu,
  • okres czasu, w którym będą udostępniane wybrane obiekty konferencyjne,
  • catering i rodzaj organizowanych przerw.

Warto upewnić się, że wybrany pakiet będzie maksymalnie dostosowany do okoliczności. W trakcie długich szkoleń, które trwają przez cały dzień, można zdecydować się na zestawy obiadowe i przerwy na pełen posiłek. W trakcie krótkiego pobytu mogą wystarczyć jedynie krótkie przerwy kawowe i kanapkowe. Większość przedsiębiorców rozpoczyna od obejrzenia katalogów i ofert związanych z konkretnymi salami.

Na stronie internetowej pod linkiem moniuszki7.pl można znaleźć zarówno niewielką salkę do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych, jak i pomieszczenia o powierzchni stu metrów kwadratowych, w których spotyka się kilkadziesiąt osób. Dla każdego przewidziano wygodne krzesła i bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Internet działa szybko i pozwala na bezproblemowe wykonywanie swoich obowiązków.

Sale szkoleniowe w centrum Katowic są nowoczesne i starannie wyposażone. Jak wiadomo, przestrzeń bardzo wpływa na efektywność i wizerunek firmy, która jest organizatorem spotkania. Właśnie dlatego liczą się nawet najmniejsze detale. W cenie wynajmu oferowany jest odpowiedni sprzęt, w tym projektor multimedialny z ekranem, flipchart i system nagłośnienia, dzięki któremu każdy element prezentacji zostanie przedstawiony profesjonalnie i nie umknie uczestnikom zdarzenia. Dodatkowo można zdecydować się na wypożyczenie laptopa z prezenterem.

Przerwy obiadowe, kanapkowe czy kawowe? Menu jest opracowane przez osoby mające duże doświadczenie w branży. Obiekt konferencyjny doskonale zna oczekiwania swoich klientów i robi wszystko, by zapewnić im jak najlepsze warunki do pracy biznesowej. Szczegóły można ustalić indywidualnie, orientacyjny cennik dostępny jest online.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://moniuszki7.pl/
Dodano: 2020-03-24
Telefon: + 48 32 259 88 83
Miejscowość: Katowice
Adres: Moniuszki 7
Kod pocztowy: 40-005

Źródła:
https://moniuszki7.pl/sale-szkoleniowe


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12