Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Kancelaria patent


Nie ulega wątpliwości, że własność intelektualna odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu wielu obecnych na rynku przedsiębiorstw. Jest to bardzo obszerny zakres zagadnień, dlatego też należy zdawać sobie sprawę z tego, co on dokładnie obejmuje. Wśród sfer związanych z własnością intelektualną wymienić można chociażby znaki towarowe, czy też patenty. Tego rodzaju kwestie nieraz są naprawdę ważne w strategii firmy, dlatego należy wiedzieć, jak się o nie umiejętnie troszczyć. Niejednokrotnie przydać się może pomoc rzecznika patentowego.

Jeżeli chodzi o takie firmy jak kancelaria patentowa, ich wsparcie nieraz może okazać się bardzo pomocne. Jednym z podmiotów z tego obszaru tematycznego jest Kancelaria Patentowa iPAT. Świadczy ona usługi dotyczące między innymi:

  • doradztwa w zakresie obrony przed roszczeniami z tytułu naruszenia praw do znaku towarowego
  • pomocy przy rejestracji znaków towarowych, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych oraz patentów
  • sporządzania pism oraz opinii prawnych

Siedziba wspomnianej kancelarii patentowej jest zlokalizowana na terenie Wrocławia. Nie ulega wątpliwości, że tego rodzaju usługi mogą okazać się przydatne w działalności wielu przedsiębiorstw. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest własność intelektualna w dzisiejszym świecie.

Zagadnienia związane ze znakami towarowymi łączą się z takimi aspektami prowadzenia własnej działalności gospodarczej jak chociażby identyfikacja wizualna, promocja, czy też budowanie świadomości oraz pozycji marki na rynku. Nieraz znaki towarowe mają znaczenie również od strony wizerunkowej. Dlatego też opracowanie strategii dotyczącej ochrony oznaczeń wykorzystywanych przez przedsiębiorstwo jest bardzo istotne i nie można o tym zapominać. Współpraca z rzecznikiem patentowym nieraz może się okazać bardzo pomocna w różnego rodzaju przedsięwzięciach i okolicznościach. Warto mieć to na uwadze i wiedzieć, jakie możliwości istnieją w tym zakresie na rynku. Takie rozeznanie może być naprawdę potrzebne.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://kancelariaipat.pl/
Dodano: 2020-03-28
Telefon: 790482545
Miejscowość: Wrocław
Adres: Sanocka 1
Kod pocztowy: 53-304

Źródła:Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. 50304 Wrocław, Słonimskiego 1
BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
ul. 54130 Wrocław, Horbaczewskiego 49
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska
ul. 93213 Łódź, Kossaka 9