Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


FunFutbol

Zajęcia sportowe dla dzieci 5 lat • FunFutbol


W dzisiejszych czasach wiele dzieci spędza swój wolny czas przed ekranem komputera lub telewizora, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Brak aktywności fizycznej i siedzący tryb życia przyczyniają się bowiem do problemów zdrowotnych oraz otyłości, która dotyka coraz młodsze maluchy. Aby temu zapobiec, warto rozważyć zapisanie dziecka na zajęcia sportowe. Ostatnimi czasy szczególnym zainteresowaniem cieszą się zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 5 lat organizowane przez przedsiębiorstwo Funfutbol. Jest to znana i  ceniona szkółka piłkarska doceniana przez coraz większą grupę klientów. Współpracuje wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi trenerami, którzy gwarantują przyjacielską i swobodną atmosferę podczas każdego spotkania.

Dlaczego warto zdecydować się na powyższe zajęcia? Powodów jest naprawdę wiele, a na uwagę zasługuje fakt, że gra w piłkę aktywuje wszystkie partie mięśni, dzięki czemu maluch może cieszyć się nienaganną kondycją. Regularne bieganie, skakanie oraz uczestnictwo w zabawach mają pozytywny wpływ na dotlenienie mózgu. Kwestia ta ma bezpośrednie przełożenie na lepszą zdolność zapamiętywania, co przydaje się podczas nauki do sprawdzianów czy kartkówek. Ponadto sport wytwarza endorfiny, dzięki czemu dzieci są szczęśliwsze.

Na uwagę zasługuje również fakt, że uczestnictwo w treningach piłkarskich uczy punktualności oraz obowiązkowości, które są niezbędne w późniejszym dorosłym życiu. Jest to także doskonały sposób na poznawanie rówieśników oraz nawiązywanie nowych przyjaźni. Zazwyczaj szkółki piłkarskie przeprowadzają zajęcia w niewielkich grupach, w których każdy maluch może poczuć się swobodnie.

Oczywiście do tego typu treningów należy się odpowiednio przygotować. Podstawą jest strój sportowy, który powinien być przede wszystkim wygodny. Obecnie coraz więcej marek oferuje piłkarskie stroje dedykowane najmłodszym, dzięki czemu znalezienie komfortowych spodenek, koszulek czy butów nie powinno stanowić większego problemu. W wyposażeniu dziecka powinna znaleźć się również pojemna torba mogąca pomieścić powyższe rzeczy, ręcznik, ochraniacze oraz skarpetki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://funfutbol.pl/
Dodano: 2020-04-29
Telefon: 515295131
Miejscowość: Olsztyn
Adres: Murzynowskiego 20
Kod pocztowy: 10-684

Źródła:
https://funfutbol.pl/


Podobne Firmy

Nowoczesny Angielski
ul. 82300 Elbląg, Garbary 1
Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński
ul. 82300 Elbląg, ul. Polna 2
Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska
ul. 10117 Olsztyn, 1 Maja 5A