Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Robocreator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Półkolonie Lublin | Robocreator spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Wielu rodziców zastanawia się, jak zorganizować wolny czas swoim pociechom w okresie letnim. Problem pojawia się wówczas, gdy spędzają wakacje w mieście. Warto zadbać o to, by dzieci miały zapewnioną odpowiednią rozrywkę, spędzały aktywnie czas z dala od ekranu komputera lub telewizora. Doskonałą alternatywą dla różnego rodzaju obozów wyjazdowych są oferowane na stronie  twojrobot.pl półkolonie w Lublinie, a także w innych miastach w Polsce, podczas których młodzi ludzie mogą uczestniczyć w warsztatach, które umożliwiają im odkrycie tajemnic robotyki. 

Uczą się budowy robotów, a także nabywają umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w codziennym życiu. Jest to czas, który mogą spędzić z rówieśnikami, poszerzyć grono swoich znajomych, a jednocześnie nabyć wielu cennych umiejętności. Program jest bardzo atrakcyjny, dostosowany do wieku uczestników, zajęcia zorganizowane są w taki sposób, by żadne dziecko nie narzekało na nudę. Poza korzystaniem z komputerów oraz tabletów, młodzi ludzie mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych, które pozytywnie wpływają na ich rozwój psychofizyczny. 

Oferowane kursy i warsztaty są doskonałym rozwiązaniem dla każdego dziecka, program zajęć jest atrakcyjny zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jest to doskonała inwestycja w przyszłość młodych ludzi, gdyż zapotrzebowanie na specjalistów z branży IT jest bardzo duże. Tego typu zajęcia mogą zaszczepić w dzieciach miłość do robotyki, a także rozwinąć wiele cennych umiejętności, jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz współpraca w grupie. Odpowiednio dobrane zajęcia to także doskonały sposób na to, by rozwinąć wyobraźnię przestrzenną, a także umiejętności manualne. 

Dzieci mają możliwość odkrywania świata komputerów poprzez zabawę, co sprawia, że doskonale przyswajają cenne umiejętności. Młodzi ludzie uczą się tutaj języka programowania, który przyda im się wielokrotnie. Wykwalifikowana kadra czuwa nad tym, by każdy uczestnik mógł ciekawie spędzić wakacyjny czas, a jednocześnie zdobyć ważne umiejętności. Zajęcia są atrakcyjne dla dzieci w każdym wieku. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://twojrobot.pl/
Dodano: 2020-07-13
Telefon: 882 775 479
Miejscowość: Poznań
Adres: Unii Lubelskiej 3
Kod pocztowy: 61--24

Źródła:
https://twojrobot.pl/miasto/lublin/polkolonie/Autor: Bartek Sikora


Podobne Firmy

Kartop
ul. 64800 Chodzież , Zwycięstwa 37
TreeDental
ul. 62200 Gniezno, Józefa Bilskiego 2
BHP-KOMPLEX
ul. 62052 Komorniki, Malinowa 22