Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Adwokat Stefan Mrozek

Kancelaria adwokacka Gliwice


Są takie sytuacje, kiedy potrzebna jest konsultacja z prawnikiem. Chodzi tutaj o sprawy, takie jak: rozwód, prawo do opieki nad dzieckiem, pozbawienie praw rodzicielskich czy odrzucenie lub przyjęcie spadku. Takie kwestie rozpatruje najczęściej sąd i nieodzowna jest wówczas pomoc adwokata. Kancelaria adwokacka w Gliwicach świadczy szeroko pojęte usługi prawne. Są to sprawy:

  1. Biznesowe - ochrona prawna prowadzonej działalności gospodarczej. Reprezentowanie klienta przed sądami gospodarczymi, rejestrowymi czy administracyjnymi, a także przed organami państwowymi, np. urzędami skarbowymi, ZUS-em czy Państwową Inspekcją Pracy.
  2. Odszkodowawcze za szkody majątkowe i zadośćuczynienia, m.in. za doświadczony ból, cierpienie czy trwały uszczerbek na zdrowiu (za wypadek komunikacyjny lub przy pracy). Dzieje się tak najczęściej w sytuacjach, gdy ubezpieczyciel nie chce wypłacić lub przyznaje zaniżone odszkodowanie.
  3. Rodzinne – rozwodowe, separacja, unieważnienie małżeństwa, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa.
  4. Egzekucyjne - wszczynanie i prowadzenie postępowań egzekucyjnych, obrona dłużników i ich rodzin przed bezpodstawną egzekucją niezgodną z prawem.
  5. Cywilne i gospodarcze - reprezentowanie klienta na etapie przedprocesowym, a także przed sądami i instytucjami. To również pomoc przy zakładaniu i przekształcaniu spółek prawa handlowego czy też windykacja należności.
  6. Karne – obrona podejrzanych i oskarżonych, możliwość reprezentowania klienta także przed sądami za granicą. Ponadto sporządzanie wniosków, pism przewodnich i procesowych.

Każda sprawa jest inna i wymaga tego, aby  spojrzeć na nią z wielu aspektów. Wszelkie informacje uzyskane podczas świadczenia pomocy prawnej czy obrony w sprawie karnej są objęte tajemnicą adwokacką. Kancelaria prawna może też pomóc przedsiębiorcom w codziennym prowadzeniu firmy. Zapytanie o stałą obsługę prawną można wysłać przez formularz kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej adwokatmrozek.pl. Taka usługa obejmuje na przykład sporządzanie:

  • umów cywilno-prawnych,
  • kontraktów pracowniczych,
  • pism do wierzycieli i dłużników.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://adwokatmrozek.pl/pl/
Dodano: 2020-07-23
Telefon: +48 503 300 130
Miejscowość: Gliwice
Adres: Plac Piastów 6
Kod pocztowy: 44-100

Źródła:
http://adwokatmrozek.pl/pl/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. 43200 Pszczyna, Piastowska 3
Netpaka.eu
ul. 42700 Lubliniec, Powstańców Śląskich 54
GREENHOUSE SERVICE S.C.
ul. 42700 Lubliniec, Kasztanowa 12