Wielobranżowy katalog internetowych wizytówek przedsiębiorstw


Skypack Maszyny Pakujące

Skypack Maszyny Pakujące | Hermetyczne pakowanie żywności


Szczelne i trwałe opakowania są gwarantem na to, że ich zawartość będzie dłużej świeża. Producenci wybierają najczęściej maszyny pakujące dostosowane do własnych wyrobów oraz zlecają ich przeróbki w momencie pojawienia się nowego asortymentu.

Wiele z tych firm wybiera produkty stworzone przez firmę Skypack Maszyny Pakujące, która od wielu lat obsługuje mniejszych o dużych przedsiębiorców. Maszyny tej formy trafiły już do setek odbiorców w całym kraju. 

Prezentowana firma oferuje także usługi pakowania według wytycznych klienta. Maszyny są przystosowywane do nowych warunków, aby jak najdokładniej i jak najszybciej obsłużyć jedną lub wiele partii towarów. W ofercie znajduje się kilka form pakowania, z których mogą skorzystać zlecający. Jest to w pierwszej kolejności hermetyczne pakowanie żywności, w tym:

  • różnego rodzaju mięs i wędlin
  • ryb oraz przetworów rybnych
  • produktów sypkich, w tym cukru
  • warzyw i owoców
  • słodyczy oraz ciastek
  • kawy

Doskonałej jakości opakowanie ma zapewnić długi okres przydatności do spożycia oraz wysoką jakość żywności. Dzięki utrzymaniu jednakowych warunków na linii produkcyjnej każda partia towarów opuszczających linie pakującą jest identyczna z poprzednią. 

Zlecenie pakowania zewnętrznej firmie to czysta oszczędność dla producenta. Nie musi on inwestować w nowe linie pakujące oraz drogie maszyny. Co, ważne nie musi także dbać o to, żeby stale je konserwować i serwisować. Nie ma potrzeby także zatrudniać szeregu osób do obsługi tych linii i martwić się o przestoje w czasie awarii. Tym wszystkim zajmą się pracownicy prezentowanej firmy, którzy poradzą sobie z najbardziej wymagającym zleceniem. 

Ceny poszczególnych usług są uzależnione przede wszystkim od typu zlecenia. Przygotowanie linii pakującej dla stałego zlecenia jest zdecydowanie mniej kosztowne niż przygotowanie urządzeń do jednorazowych działań. Dlatego też wielu klientów wraca ze swoimi zleceniami do sprawdzonej i pewnej firmy. Wpływ na cenę ma także termin wykonania oraz ewentualne prace dodatkowe przy obsłudze zamówienia. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://skypack.pl/
Dodano: 2020-07-30
Telefon: 41 230 68 05
Miejscowość: Kielce
Adres: Zbożowa 21
Kod pocztowy: 25-416

Źródła:
https://skypack.pl/uslugi-pakowania_pakowanie-hermetyczne.html


Podobne Firmy

Airfresh Artur Piotrowki
ul. 25416 Kielce, Zbożowa 21
TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK
ul. 25536 Kielce, Wojewódzka 3
techpro.pl
ul. 25801 Kielce, Krakowska 290